Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lesznie zostali pasowani na uczniów. Tradycyjnie już na uroczystość przyjechali marynarze.
Szkoła nr 2 przy ul. Narutowicza nosi imię Obrońców Polskiego Morza. Stąd też jej współpraca z 12. Wolińskim Dywizjonem Trałowców, którego przedstawiciele do roku przyjeżdżają do szkoły na pasowanie. Tym razem przybyło trzech marynarzy, którzy dokonali przyjęcia dzieci do grona uczniów szkoły.
W tym roku w SP nr 2 ną dwie pierwsze klasy.
lm, Fot. E. Baldys
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz