Od rana kierowcy mają problem z poruszaniem się drogą Leszno-Góra. Nawierzchnia jest wyjątkowo śliska i samochody wpadały do rowu nawet przy prędkości 30 km/h.
W okolicach Henrykowa doszło do kilku zdarzeń z udziałem samochodów osobowych. Z drogi wypadły i dachowały daewoo lanos oraz ford mondeo. Tym drugim autem poruszała się czteroosobowa, niepełnosprawna rodzina. Nikomu nic się nie stało, ale kierowcy skarżą się, że jezdnią nie da się bezpiecznie poruszać.
Jak poinformował nas Janusz Czarnecki, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lesznie, dziś zdarzeń drogowych jest wyjątkowo dużo i policja wciąż przyjmuje zgłoszenia o kolejnych kolizjach.
Tekst, dźwięk i fot: (luk)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz