Wiadomości

Zamknij

Wspólna kontrola z udziałem dzieci (zdjęcia)

13:54, 22.03.2016 Aktualizacja: 23:06, 05.10.2025

Uczniowie klas I do III ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lesznie wzięli dziś udział w przedświątecznej akcji drogowej. Zorganizowano ją pod wiaduktem, a jej celem było promowanie bezpiecznych zachowań wśród kierowców.

Dzieci obdarowywały zmotoryzowanych własnoręcznie wykonanymi kartkami, które przemawiają do wyobraźni lepiej niż tradycyjne ulotki.

- Przygotowywanie kartek i obmyślanie treści ulotek trwało bardzo długo - mówi Anna Patelka, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lesznie. - Ale liczymy na to, że żmudna praca dzieci spowoduje, że taka kontrola utkwi kierowcom w głowie i będą pamiętać oni o przestrzeganiu przepisów.

Tekst i fot. (luk)

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%