W słoneczny piątek na Rynku w Rydzynie odbył się koncert dedykowany Mamom z okazji ich święta.
Przed publicznością wystąpiły dzieci i młodzież z sekcji działających w Rydzyńskim Ośrodku Kultury. Na scenie pojawili się tancerze z Zespołu Tańca Ludowego Moraczewo, małe cheerleaderki, członkowie sekcji muzycznej oraz laureatki I Gminnego Konkursu Piosenki Polskiej.
Uzupełnieniem koncertu była wystawa prezentująca sylwetki najbardziej zdolnych członków sekcji plastycznej ROK, którzy zdobywają nagrody w konkursach powiatowych, ogólnopolskich i międzynarodowych.
(mac) fot. mac
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz