Zamknij

Drugi dzień swiętowania w Garzynie (zdjęcia)

11:15, 11.01.2019
Skomentuj

Na dwie tury rozłożone zostały uroczystości w Przedszkolu Publicznym w Garzynie, związane ze zbliżającym się Dniem Dziadka i Babci.

W drugim dniu do sali Domu Kultury w Garzynie zaproszeni zostali babcie i dziadkowie przedszkolaków z grupy Pszczółki i Motylki. To dla nich wnuczęta tańczyły na scenie, recytowały wierszyki i śpiewały wesołe piosenki. Program artystyczny przygotowały nauczycielki Anna Zygner i Marzena Szczuraszek, wspólnie z paniami z pomocy przedszkolnej - Izą Ciesielczyk i Emilią Aleksandrzak.

Po występie każda babcia i dziadek obdarowani zostali własnoręcznie wykonaną laurką. Przed drugą częścią spotkania, serdeczne życzenia wszystkim zaproszonym gościom złożyła Irena Grobelna, dyrektor przedszkola.

Po słodkim poczęstunku rozpoczęła się wesoła zabawa, w której uczestniczyła również dyrektor Gminnego Centrum Kultury Monika Glapiak, której Dom Kultury w Garzynie podlega.

(ed) fot. E.Baldys

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%