Na sygnale

Zamknij

Pożar w stacji demontażu pojazdów. Gasiło go sześć strażackich zastępów

J.W. Fot. Czytelnik 16:07, 27.06.2026 Aktualizacja: 16:19, 27.06.2026
Skomentuj Pożar w stacji demontażu pojazdów. Gasiło go sześć strażackich zastępów

Strażacy zostali zaalarmowani w sobotę 27 czerwca kwadrans po godzinie piętnastej.

Paliły się wraki samochodów w stacji demontażu pojazdów w Lasocicach. Spaliło się kilka pojazdów przeznaczonych do zezłomowania. Obecnie pożar jest dogaszany.

Straty, ani przyczyna pożaru nie są jeszcze znane.

Pożar gasili zawodowi strażacy z Leszna oraz OSP Święciechowa i Wilkowice. W sumie 6 zastępów.

::news{"type":"see-also","item":"88277"}

::news{"type":"see-also","item":"88241"}

 

(J.W. Fot. Czytelnik)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%