Zamknij
REKLAMA

Charytatywny Spot dla Marysi. Już w najbliższą niedzielę. Tej imprezy nie można przegapić

11:30, 05.05.2021 | lm
Skomentuj
REKLAMA

Wspaniałe samochody, motocykliści, mnóstwo atrakcji i konkursów - to wszystko już w niedzielę, 9 maja na parkingu przed nieczynnym marketem Tesco w Lesznie. Przyjaciele małej Marysi z Brenna organizują Charytatywny Spot, podczas którego będą zbierane datki na leczenie dziewczynki.

Marysia Drożdżyńska z Brenna urodziła się na początku tego roku. Dziewczynka choruje na SMA typu 1. To zanik mięśni, okropna choroba, na którą jest lek, ale kosztuje ponad 9 milionów złotych. Nikt nie jest w stanie sam zebrać takiej sumy, dlatego w pomoc Marysi i jej rodzicom angażuje się mnóstwo osób. Wciąż pojawiają się nowe inicjatywy, akcje, licytacje. Każda złotówka się liczy. 

Pieniądze na leczenie Marysi można wpłacać za pośrednictwem siepomaga.pl. We wtorek o godz. 11 na koncie dziewczynki było nieco ponad 1,3 mln zł, czyli 14 procent całej kwoty.

Charytatywny Spot dla Marysi, na parkingu przed Tesco w Lesznie, rozpocznie się o godz. 15. Organizatorami wydarzenia są: Rawickie Loty, Team Fundacja, Leszczyńskie Manewry, @Lunatics Mafi, Odnowa Samochodowa Studio Auto Detailingu, M DRIFT BANDA, @Fenix Team, Auto Serwis Jawor.

Zapraszamy wszystkich fanów samochodów, motocykli i dobrej zabawy! - zachęcają inicjatorzy spotu.

Uruchomili już także skarbonkę Marysi: https://www.siepomaga.pl/charytatywnyspotdlamarysi

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1sxQgAko6

(lm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%