Wiadomości

Zamknij

Sztandar dla jedynki (zdjęcia)

00:00, 30.11.-0001

Liceum Ogólnokształcące nr 1 otrzymało dziś sztandar. Ufundowało go Stowarzyszenie Przyjaciół szkoły, które skupia przede wszystkim absolwentów jedynki.

Uroczystość odbyła się w samo południe w Miejskim Ośrodku Kultury. Marek Wein, dyrektor LO nr 1 mówił o tym, że szkoła - najstarsza w mieście - miała już swoich patronów:

- Imiona nadawano i zabierano, a sztandar - choć bez imienia - przetrwa wieki. 

Sztandar dumnie trzymali w rękach członkowie Stowarzyszenia: Tadeusz Feliczak, Barbara Kochanek i Roman Lewicki. Podarowali go dyrektorowi Weinowi, a ten uczniom: 

- Przekazuję ten sztandar jako symbol godności i powinności uczniowskiej. Strzeżcie jego honoru _ mówił dyrektor. 

- Będziemy strzegli - odpowiedzieli licealiści.

Dziś też ślubowanie złożyli pierwszoklasiści z jedynki.

lm, Fot. E. Baldys

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%