Pierwszy weekend września obfituje w wiele wydarzeń. Zachęcamy, by je przejrzeć i znaleźć wydarzenia dla siebie.
W piątek, 5 września Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie organizuje WERNISAŻ Akademii ArtBox. Wydarzenie z udziałem uczestników zajęć z rysunku i malarstwa rozpocznie się o godz. 17 w Galerii w Ratuszu na Rynku.
Gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie będzie Aldona Wleklak, autorka „Sagi niewoli”, do napisania której zainspirowały ją rodzinne opowieści i losy pradziadków, którzy stali się pierwowzorami głównych bohaterów: Jakuba i Anny. SPOTKANIE AUTORSKIE odbędzie się w piątek o godz. 17 w bibliotece przy pl. Metziga.
W piątek, 5 września i w sobotę, 6 września w Poniecu obchodzone będzie 90-LECIE PKS PIAST PONIEC.
Muzeum Ziemi Rawickiej otwiera WYSTAWĘ "Prawdziwe", prezentującą fotografie Macieja Rybackiego. Wernisaż jest w piątek o godz. 18.
***
W sobotę, 6 września kibice mogą wybrać się na MECZ na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie. Spotkanie zacznie się o godz. 16.
Odbędzie się też MECZ LIGOWY na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie. Początek o godz. 12.
Drużyna prowadzona przez duet trenerów Macieja Wieruckiego i Ryszarda Kmiecika, podejmować będzie przed własną publicznością drużynę UKS Olimp Grodków. MECZ jest 6 września o godz. 18 w Hali Trzynastka przy ul.Rejtana w Lesznie. Bilety będą dostępne w kasie w dniu meczu - 10 zł normalny i 5 zł ulgowy.
Kościański Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę o godz. 18 na SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM.
Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie w Czytelni Letniej na dachu organizuje NARODOWE CZYTANIE. Zacznie się o godz. 11.
***
W niedzielę, 7 września odbędzie się FESTYN "Dawno, dawno temu na Wsi". Potrwa w godz. 11 - 23.
W ostatnim dniu weekendu odbędą się DRZWI OTWARTE Wielkopolskiej Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej w Gostyniu. Potrwają w godz. 11 - 15 przy ul. Sportowej 1.
Zamek w Rokosowie zaprasza 7 września na IMIENINY ELŻBIETY w godz. 15 - 20.
Natomiast w Górze odbędzie się FESTYN CHARYTATYWNY Laurka Nadziei na rzecz Laury. Impreza na Stadionie Miejskim zacznie się o godz. 14.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz