Zamknij

Żużlowcy Fogo Unii Leszno odwiedzili Zbarzewo (zdjęcia)

22:18, 20.01.2020 | JAC, fot. J. Kuik
REKLAMA
Skomentuj

Wspaniałe przyjęcie mieszkańcy Zbarzewa przygotowali Leszczyńskim Bykom.

Źródłem sukcesu leszczyńskiej drużyny, prócz talentu i sumiennych treningów zawodników, jest doskonała atmosfera w zespole. To dzieło nie tylko prezesa Piotra Rusieckiego, menadżera Piotra Barona i trenera Romana Jankowskiego, ale również odpowiedzialnej za wizerunek drużyny Anety Nowak. Pod jej dowództwem Leszczyńskie Byki spotykają się przed sezonem z kibicami, budując w ten sposób wspaniałą więź, a pełne trybuny i doping, choć niewymiernie, przekładają się na większą ilość zdobywanych punktów w meczach o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Mieszkańcy Zbarzewa mieli okazję przekonać się, że drużyna tworzy emocjonalny monolit. Zawodnicy z dużą pokorą dla sportu, szacunkiem do rywali, ale także z ambicjami na doskonałe wyniki, myślą o zbliżających się startach. Wraz ze swoimi sympatykami, także tymi kilkuletnimi, spróbują powalczyć o czwarte z rzędu mistrzostwo Polski.

Kolejne spotkanie z kibicami w ramach zorganizowanej przez klub zabawy "Spotkaj się oko w oko z mistrzami" odbędzie się 24 stycznia w Wielichowie.

W lutym zawodnicy będą pracować jeszcze nad ogólną kondycją i sprawnością, a w pierwszych dniach marca, jeżeli tylko pogoda na to pozwoli, rozpoczną treningi na torze. 

 

 

 

 

 

(JAC, fot. J. Kuik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone