Zamknij
REKLAMA

Szansa na pakiet startowy biegu Tropem Wilczym

10:05, 14.02.2020 | JAC, fot. JAC
Skomentuj
REKLAMA

Tylko do końca piątku, 14 lutego mają czas na wpłatę opłaty startowej osoby, które zapisały się do uczestnictwa w zaplanowanej na 1 marca imprezie. Po weryfikacji wolne pakiety startowe otrzymają ci, którzy zgłoszą się jako pierwsi w zapisach uzupełniających.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym organizowany jest w Lesznie po raz piąty. Każda edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród miłośników biegania i zwolenników idei imprezy. W tym roku organizatorzy przygotowali aż 410 pakietów startowych. Kiedy uruchomiono zapisy wystarczyły 2 godziny, aby zapisał się komplet uczestników. Warunkiem pozostania na liście startowej jest jednak dokonanie wpłaty "startowego" do 14 lutego włącznie.

Na dobę przez terminem dokonano 328 przelewów i należy spodziewać się, że jeszcze wielu to uczyni, dlatego trudno ocenić, ile miejsc na liście startowej pozostanie wolnych.

Zapisy uzupełniające rozpoczną się w poniedziałek, 17 lutego o godz. 21. Należy spodziewać się, że potrwają kilka minut, gdyż chętnych na udział w biegu jest sporo. Zadecyduje szybkość wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

(JAC, fot. JAC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Patrioci-idiociPatrioci-idioci

2 2

Tylko w katolickiej Polsce możliwe jest organizowanie biegu dla upamiętnienia pospolitych bandytów pokroju ,,Łupaszki'' czy ,,Ognia''. Co gorsza, ta banda pseudopatriotycznych idiotów ma pełne poparcie władz samorządowych. Sam Borowiak ze swoim wickiem kilka lat temu przebierali się w t-shirty z wizerunkiem ,,Łupaszki'' i jeszcze się tym w internecie szczycili. Kompletnie zdziczenie i kretynizm. 13:02, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz