Zamknij
REKLAMA

Wychowankowie Roberta Syca otwierają nową kartę leszczyńskiego kolarstwa (zdjęcia)

11:12, 21.09.2020 | JAC. fot.K. Staniewski, B. Domaniecki
Skomentuj
REKLAMA

Wiktor Staniewski z leszczyńskiego klubu Real 64-Sto zdobył złoty medal w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie MTB, które rozegrane zostały w Żerkowie.

Złoto Wiktora nie było jedynym medalem zdobytym w kategorii uczniów klas ósmych przez przedstawicieli leszczyńskiego kolarstwa. Brąz wywalczył leszczynianim Marcel Kożyczak reprezentujący obecnie barwy KKS Gostyń, ale rozpoczynający kolarską przygodę pod okiem Roberta Syca w leszczyńskiej szkółce. Zmiana barw podyktowana była chęcią spróbowania przez Marcela sił w kolarstwie szosowym. Pod opieką trenera gostyńskiego klubu Waldemara Minty szybko przyswoił sobie specyfikę finiszowej rozgrywki na szosie i dwa tygodnie temu nie dał szans rywalom, sięgając po tytuł mistrza Polski młodzików.

W Żerkowie dobrze spisali się pozostali zawodnicy Roberta Syca - w kategorii klas VI 5 miejsce wywalczyła Aleksandra Domaniecka, a Bartosz Bartkowiak 9 miejsce. Po emocjonującym finiszu siódmoklasistów Bartosz Drożdżyński ukończył zawody na 4 miejscu.

1500

 

(JAC. fot.K. Staniewski, B. Domaniecki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz