Demolują kolejnych rywali w lidze. W sobotę wygrali po raz czwarty w tym sezonie

20:01, 17.10.2020 D.C. Fot. autor Aktualizacja: 20:04, 17.10.2020
reo

Cztery mecze i cztery zwycięstwa. Takim imponującym bilansem legitymują się w II lidze koszykarze Rycerzy Rydzyna.

Rycerze rozpoczęli pojedynek z wrocławianami z eksportową piątką na parkiecie: Chanas, Milczyński, Rostalski oraz M. Bręk i D. Bręk. Szybko uzyskali przewagę i kontrolowali sytuację. Po 10 minutach gry było 22:10, a do przerwy 41:25.

Drugą połowę nasi koszykarze rozpoczęli w imponującym stylu, bo od prowadzenia 17:0. Tym samym odjechali aż na 33 "oczka" (58:25), a trzecią kwartę wygrali 26:9. Ostatecznie pokonali ekipę z Dolnego Śląska 82:54.

Punkty dla Rycerzy zdobyli: Milczyński 19, Chanas 16, D. Bręk 11, Krówczyński 9, Rostalski i Domagała po 8, Nawrocki 5, Samolak 3, M. Bręk 2, Zacharski 1.