Zamknij
REKLAMA

W Dąbczu mają się czym chwalić. Zawodnicy Wametu w wielkopolskiej czołówce tenisistów stołowych

10.44, 22.07.2021 D.C. Fot. Wamet Dąbcze
Skomentuj
REKLAMA

Czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej w ramach współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego i siódme miejsce w ramach współzawodnictwa PZTS w Wielkopolsce zajęli w sezonie 2020/2021 tenisiści stołowi Wametu Dąbcze.

Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu dokonał podsumowania sezonu 2020/2021, przedstawiając klasyfikacje klubowe w ramach współzawodnictwa Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Systemu Sportu Młodzieżowego. W obydwu tych rankingach w czołowej "10" sklasyfikowany został Klub Sportowy Wamet Dąbcze.

- W klasyfikacji klubowej w ramach współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego zajęliśmy czwartą pozycję w Wielkopolsce - informuje prezes Mateusz Przybył. - W rankingu w ramach współzawodnictwa PZTS nasz zespół uplasował się na siódmym miejscu.

Przypomnijmy, że gracze z Dąbcza w ostatnich miesiącach wywalczyli m.in. historyczne trzecie miejsce w II lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej, drugi zespół awansował do III ligi, a medale mistrzostw Wielkopolski zdobywali Tomasz Mrozek, Jakub Werner i drużyna młodzików (Filip Baliński, Maciej Kajzer).

 

(D.C. Fot. Wamet Dąbcze)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%