Matylda Malepszy z Leszna i Łukasz Wasilewski z Przybyszewa odnieśli znaczący sukces na międzynarodowych zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody Cracovia Szary Equestrian Show w Krakowie.
Nasi zawodnicy byli najlepsi z Polaków w seriach konkursów przeznaczanych dla koni, które nie uzyskały jeszcze pełnej dojrzałości fizycznej i emocjonalnej. W konkursach dla koni 6 i 7-letnich Łukasz Wasilewski dosiadający 6-letniego Krekkwakwou był w piątek trzeci, w sobotę zajął I miejsce i triumfował także w niedzielnym w finale, pokonując zawodników z Irlandii i Finlandii. Matylda Malepszy dosiadająca Corda ukończyła finałowy konkurs na 14 miejscu.
Dużą niespodziankę leszczynianka sprawiła natomiast w finałowym konkursie dla koni 5-letnich, plasując się na wałachu Louk tuż za podium, na którym stanęło dwóch Holendrów i Fin.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz