Zamknij

Dobra informacja dla kibiców. Na ten mecz wstęp jest wolny

ceg. Fot. Archiwum 19:02, 21.08.2025
Skomentuj

Kibice futsalu w Lesznie będą mieli wreszcie okazję do obejrzenia drużyny we własnej hali. W sobotę, 23 sierpnia o godzinie 16:30, GI Malepszy zmierzy się w Trapezie z WKS Jaxan Śląskiem Wrocław.

Dotychczasowe mecze sparingowe leszczynianie rozgrywali na obcych boiskach. Kibice nie widzieli zatem jeszcze w akcji ekipy Tomasza Trznadla, która w letniej przerwie nieco się zmieniła.

W sobotę o 16:30 formę naszych futsalowców sprawdzi WKS Jaxan Śląsk Wrocław. To beniaminek Fogo Futsal Ekstraklasy. Wstęp na mecz w Trapezie jest darmowy.

Będzie to ostatni test drużyny przed inauguracją rozgrywek ligowych, która nastąpi tydzień później od meczu u siebie z mistrzami Polski - Piastem Gliwice.

[ZT]77775[/ZT]

[ZT]77777[/ZT]

[ZT]77790[/ZT]

 

(ceg. Fot. Archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%