Tomasz Dłużyk nie jest już trenerem piłkarzy czwartoligowej KP Polonii 1912 Leszno.
Komunikat w tej sprawie przekazał w poniedziałek leszczyński klub.
- Informujemy, że z dniem dzisiejszym Tomasz Dłużyk przestał pełnić obowiązki trenera I drużyny naszego klubu. Składamy podziękowania trenerowi Tomkowi, który rok temu podjął się prowadzenia zespołu w niełatwym dla nas momencie i zrealizował postawiony cel na ten sezon. Jesteśmy przekonani, że ten rok współpracy pozostanie pozytywnym akcentem zarówno w życiorysie trenera, jak i historii naszego klubu. Liczymy, że będziemy nadal spotkać się na drogach wielkopolskiego futbolu i życzymy Tomkowi dobrych wspomnień z Leszna oraz kolejnych ciekawych wyzwań na trenerskiej ławce.
::news{"type":"see-also","item":"88067"}
::news{"type":"see-also","item":"88034"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz