Zamknij
REKLAMA

To była przygoda ich życia. Leszczyńskie Happy Ladies 50+ wystąpiły na Mistrzostwach Świata w Japonii (zdjęcia)

17:40, 24.11.2019 | lm, Fot. Happy Ladies Facebook
Skomentuj
REKLAMA

Leszno miało silną drużynę na X Mistrzostwach Świata Cheerleaders, które w sobotę i niedzielę odbywały się w Takasaki w Japonii. W zawodach startowały panie z grupy Happy Ladies 50+. Tanecznie reprezentowały nie tylko nasze miasto, ale też Polskę. 

Happy Ladies tańczą od kilku lat, a inicjatorką powstania grupy była Barbara Mroczkowska, radna Leszna. Na zawody do Japonii pojechały cztery panie: Barbara Mroczkowska, Halina Białek, Urszula Misiak i Maria Jolanta Zabłocka oraz ich trenerka Patrycja Misiak. W sobotę leszczynianki wytańczyły sobie udział w finale. Ostateczna rozgrywka odbyła się w niedzielę. Nasze panie zajęły w niej piąte miejsce. 

Już przed wyjazdem Barbara Mroczkowska podkreślała, że udział Mistrzostwach Świata to dla Happy Ladies "wielkie wyróżnienie i najszczęśliwsze chwile". I tak też było już na miejscu - w dalekiej Japonii. Poza rywalizacją na parkiecie panie uczestniczył w spotkaniu z wiceministrem kultury Japonii Mitsuko Shino, przedstawicielem Ministerstwa Spraw Zagranicznych Yasuhizo Yamada oraz konsulem Polski w Japonii Radosławem Tyszkiewiczem. Rozmowy dotyczyły międzynarodowego projektu "Program dla przyszłości", który promuje rozwój sportu wielopokoleniowego. Wiele się będzie działo, tym bardziej że przygotowywane są obchody 100-lecia współpracy polsko-japońskiej, a w przyszłym roku w Tokio odbędą się Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiada.

O wrażeniach z Japonii panie opowiedzą już po powrocie.

Szczęśliwej drogi.

 

 

(lm, Fot. Happy Ladies Facebook )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

CoculaCocula

2 0

Piękne panie pięknie wygladają 19:43, 24.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UnaUna

0 0

fodbold trøjer Una SammieMa Tottenham Tøj UlyssesL Dennyfvn Una 15:28, 07.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LorrineLorrine

0 0

maglie del calcio poco prezzo Lorrine OllieHen Maglia Manchester City MylesMcE ChasLema Lorrine 01:32, 08.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz