Zamknij
REKLAMA

Kino C3D w Lesznie wznawia działalność. W repertuarze kilkanaście tytułów i premiery!

14:40, 26.05.2021 | lm
Skomentuj
REKLAMA

W piątek, 28 maja otwierają się wszystkie kina sieci Cinema3D, w tym także to w Galerii Leszno.. Widzowie stęsknieni za magią wielkiego ekranu znajdą w repertuarze kilkanaście tytułów filmowych, w tym premierowo m.in. „Cruella” i „Krudowie 2: nowa era” oraz przedpremierowo „Godzilla vs. Kong”.

Cinema3D na otwarcie dostarczy widzom bogaty repertuar filmów, które czekały na kinową premierę. Od 28 maja będą oni mogli zobaczyć na wielkim ekranie:

  • nagradzane Oscarami „Nomadland” i film „Ojciec” z Anthonym Hopkinsem w roli głównej,
  • polską komedię romantyczną „Druga połowa” z Maciejem Musiałem i Cezarym Pazurą,
  • hollywoodzkie megaprodukcje takie jak „Godzilla vs. Kong” i „Mortal Kombat”,
  • z okazji Dnia Dziecka liczne propozycje dla całych rodzin: animację „Co w duszy gra”, „Krudowie 2: nowa era”, „Psy i koty 3: Łapa w łapę” i produkcję „Cruella” z rewelacyjną Emmą Stone w roli głównej.

Po ponownym otwarciu sieci Cinema3D w sali kinowej będzie mogło być zajętych 50% miejsc, a o zachowanie dystansu między widzami automatycznie zadba system biletowy. We foyer kin oraz w toaletach umieszczone będą stacje do dezynfekcji rąk, a w salach kinowych regularnie dezynfekowane będą punkty częstego styku. Obsługa multipleksów zostanie wyposażona w maseczki. Ponadto Cinema3D będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. Zgodnie z wytycznymi widzowie na terenie kina powinni nosić maseczkę oraz zajmować na sali kinowej miejsca wyznaczone na bilecie.

- W każdym miejscu publicznym należy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego, natomiast - jak pokazują analizy - od początku pandemii mimo ponad 100 milionów wizyt w kinach na całym świecie nie stwierdzono żadnego ogniska koronawirusa. Kino jest bezpieczniejsze niż inne podobne obiekty spędzania wolnego czasu, ponieważ w salach kinowych miejsca alokowane są przez system biletowy, który automatycznie narzuca odpowiedni odstęp, jest stała wymuszona wymiana powietrza, a widzowie podczas seansu siedzą tyłem do siebie i nie prowadzą rozmów oraz mają obowiązek zakrywania nosa i ust - wyjaśnia lek. Łukasz Durajski, ekspert kampanii edukacyjnej Bezpieczny powrót do Cinema3D.

Bilety na premierowe seanse są dostępne na stronie www.cinema3d.pl, a od 28 maja będzie można je nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, płacąc za nie m.in. bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem lub telefonem.

 

(lm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

VV

2 0

Nowy "Matrix" zawiedzie oczekiwania fanów. Mam takie przeczucie. 14:51, 26.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bbbbbbbb

2 1

Przepraszam za pomyłkową łapkę w dół. Oczywiście popieram! Na "moje" filmy i tak niewiele widowni. Przydałyby się zapisy koncertów. Miło wspominam sprzed paru lat zapis koncertu z Rzymu brytyjskiego zespołu Muse. 15:08, 26.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ahahahahahahahahahahahah

0 0

hahahha na takie cos i tak nikt nie pojdzie normalny, i ten filmik na piedestale covidianski z pazura hahaha... w kagancu w kinie?? no napewno hahah wio na drzewo 18:32, 26.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%