Zamknij
REKLAMA

Premiera gry moblilnej w Lesznie. To podróż w czasie z Janem Jonstonem

12:40, 16.09.2021 | D.C. Fot. autor
Skomentuj
REKLAMA

Muzeum Okręgowe w Lesznie zaprasza do udziału w premierze gry mobilnej pn. "Podróż w czasie z Janem Jonstonem". Do wygrania ciekawe nagrody, w tym gry planszowe, puzzle i inne gadżety.

Gra prowadzona będzie w najbliższą sobotę, 18 września, od godziny 11 do 14 w Parku Jana Jonstona w Lesznie - przy fontannie.

Zabawa polega na poszukiwaniu świata zwierząt ukrytego w miejskiej architekturze. Przewodnikiem po grze jest sam Jan Jonston, wybitny uczony z Leszna, z którym odbywamy podróż w czasie i przestrzeni.

Przy udziale aplikacji Action Truck zainstalowanej na smartfonach z systematem Android i iOS możliwe będzie przejście konkretnej trasy w Lesznie i wykonanie zadań.

Od godziny 11.00 do 11.30 będzie można zeskanować kod QR gry. Dla osób, które uzyskają najlepszy wynik w rozgrywce, przewidziane są nagrody. Ogłoszenie wyników odbędzie tego samego dnia, o godzinie 14.30, w siedzibie Muzeum, dawnej synagodze, przy ul. G. Narutowicza 31.

Wydarzenie odbywa się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły dostępne TUTAJ

(D.C. Fot. autor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

po prostu śmiesznepo prostu śmieszne

2 0

To jest po prostu śmieszne. Żeby skorzystać z uczestnictwa konieczna jest aplikacja Action Truck zainstalowana na smartfonach z systematem Android i iOS możliwe będzie przejście konkretnej trasy w Lesznie i wykonanie zadań. Bez powyższego nie da się organizować wydarzeń? 20:13, 16.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

abcabc

0 0

Według mnie idealny pomysł żeby zachęcić młodych do muzeum. Nudne wykłady o historii raczej nikogo nie zachęcają, a jak już to tylko garstkę starszych osób. 08:45, 17.09.2021


0%