Zamknij
REKLAMA

Doskonały spektakl w świetnej obsadzie. Teatr Miejski w Lesznie zaprasza

09:57, 14.01.2022 | lm, Fot. Teatr Miejski w Lesznie
Skomentuj
REKLAMA

Dziś w piątek, premiera w Teatrze Miejskim w Lesznie. Na scenie dwóch wspaniałych aktorów - Zdzisław Wardejn i Mikołaj Roznerski. Zagrają w spektaklu "Kontrakt" w reżyserii Tomasz Mana. Zapraszamy, są jeszcze bilety!

Moris (w tej roli Mikołaj Roznerski) - młody, ambitny, bystry emigrant z wyspy Politikitiki (czyli z Polski, do czego nie chce się przyznać) - pracuje jako recepcjonista w ekskluzywnym hotelu Residence.
Magnus (Zdzisław Wardejn) - posunięty w latach, zapatrzony w siebie Szwajcar, zapomniany autor komedii - jest tego hotelu gościem.
Ich spotkanie staje się konfrontacją dwóch światów - bogatej, stabilnej Starej Europy i pełnej kompleksów, rozchwianej i niepewnej Europy Środkowej. Nie dajcie się jednak zwieść stereotypom, bo zazwyczaj nic nie jest do końca takie, jakim na pierwszy rzut oka nam się wydaje. Dystyngowany Magnus postanawia złożyć młodemu Polakowi pewną niemoralną propozycję…
Czego dotyczy tytułowy kontrakt?
Koniecznie wybierzcie się w weekend do Teatru Miejskiego w Lesznie.

"Kontrakt" można będzie obejrzeć 14, 15 i 16 stycznia (piątek, sobota i niedziela) o godz. 18. Piątkowy spektakl to premiera w Lesznie.

Zdzisław Wardejn świętuje jubileusz 60-lecia pracy artystycznej. Wybitny aktor - ceniony za kreacje w serialu „Królowa Bona”, filmach „Piłkarski poker”, „Vabank” i „Och Karol”. Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia („Volta” J. Machulskiego, „Pech to nie grzech” R.Zatorskiego, seriale „Singielka” i „Osiecka”).

Realizatorzy:
Reżyseria Tomasz Man
Scenografia Anetta Piekarska-Man
Projekcje Zuzanna Piekarska
Koproducent Teatr IMKA w Warszawie

Bilety kosztują 50 zł normalny i 45 zł ulgowy. Szczegóły tutaj.

(lm, Fot. Teatr Miejski w Lesznie )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%