W poniedziałek, 8 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie prezydent miasta Grzegorz Rusiecki spotkał się z kolejnymi małżeństwami, które w ostatnim czasie świętowały 50 i 60 lat wspólnego życia. Było uroczyście i wzruszająco.
Parom świętującym swoje 50-lecie prezydent Grzegorz Rusiecki wręczył przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Otrzymali je: Barbara i Józef Nowaczykowie, Bożena i Jerzy Chłopek, Lucyna i Marian Gierlichowie, Maria i Marian Mazikowie, Elżbieta i Józef Machelowie, Stanisława i Andrzej Maćkowiakowie oraz Krystyna i Jacek Laurentowscy.
Małżeństwa świętujące 60 lat razem, czyli diamentowe gody, odebrały natomiast symboliczne upominki, ponieważ państwowe medale otrzymały już dekadę temu. Ten niezwykły jubileusz obchodzili: Małgorzata i Adam Szpilakowscy, Stefania i Jan Kolan, Irena i Franciszek Chudzińscy.
Tradycyjnie, dla jubilatów wystąpili młodzi artyści Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, tworząc sentymentalny klimat spotkania.
[FOTORELACJA]11677[/FOTORELACJA]
[REAKCJA]81189[/REAKCJA]
[ZT]81162[/ZT]
[ZT]81132[/ZT]
[ZT]81114[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz