Około 4 kilometry mieli do przebiegnięcia lub przejścia uczestnicy XIV Biegu i kijomarszu, który odbył się w niedzielę, 25 stycznia wokół zbiornika w Lesznie - Zaborowie.
Impreza odbyła się już po raz XIV i oczywiście z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pierwszy raz w nowym miejscu. Zawsze była to Karczma Borowa, ale dziś leśne ścieżki są mocno oblodzone i niebezpieczne, dlatego zdecydowano o zmianie miejsca - na ścieżkę pieszo-rowerową wokół zbiornika w Zaborowie.
Mimo mrozu i przenikającego zimna atmosfera na biegu i marszu była gorąca. Rozgrzewkę zrobiły dzieci, a wszyscy uczestnicy po pokonaniu dwóch okrążeń wokół akwenu dostali gorącą zupę oraz napoje i placek owocowy. Czas nie miał znaczenia. Liczył się cel akcji - wsparcie WOŚP, która w tym roku zbiega na urządzenia do badań i leczenia chorób układu pokarmowego dzieci.
[FOTORELACJA]11925[/FOTORELACJA]
[WIDEO]2135[/WIDEO]
[REAKCJA]82699[/REAKCJA]
[ZT]82696[/ZT]
[ZT]82687[/ZT]
[ZT]82648[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz