Zamknij
REKLAMA

Wiktoria Karkosz walczy w konkursie Miss Eco Teen International w Egipcie (zdjęcia!)

13:36, 29.11.2019 | J.W. Fot. Facebook Wiktoria Karkosz
Skomentuj
REKLAMA

Internauci mogą głosować na Wiktorię Karkosz z Rawicza, która reprezentuje Polskę w wyborach Miss Eco Teen International w Egipcie. Lajkowanie jej zdjęć ze zgrupowania kandydatek w tym kraju, umieszczanych na Facebooku oraz filmiku promującego Polskę może przyczynić się do przyznania rawiczance jednego z tytułów konkursu. Jego finał odbędzie się 6 grudnia w Kairze.

Wiktoria niedawno ukończyła 18 lat, jednak gdy kilka miesięcy temu startowała w finale wyborów Wielkopolska Miss Nastolatek, na których zdobyła tytuł Miss Eco Teen Poland, nie była jeszcze pełnoletnia i spełniała warunki konkursu dla nastolatek.

W Egipcie rywalizuje z około 30 pochodzącymi z całego świata pretendentkami do przeznywanego po raz pierwszy tytułu Miss Eco Teen International. Podczas zgrupowania bierze udział w sesjach, pokazach, wywiadach.

 - Do startu w konkursie w Egipcie przygotowywałam się niemal wyłącznie we własnym zakresie, z pomocą rodziców i kilku firm, które pomogły nam w skompletowaniu strojów - mówi Wiktoria Karkosz, która do Egiptu pojechała wraz z mamą Barbarą.

Zabrała ze sobą 24 kreacji, w tym strój narodowy - krakowianki oraz strój ekologiczny, bo regulamin wyborów Miss Eco Teen International określa, że kandydatki - w myśl nazwy konkursu - muszą zaprezentować się w stroju wykonanym z materiałów z odzysku.

W przygotowaniu ekologicznego stroju pomogła jej Estera Grabarczyk z Wałbrzycha, projektantka ubrań i twórczyni projektu ,,Słowiański jedwab'', w którym bierze udział Wiktoria (pokazy mody promujące odzieżowe kolekcje z lnu).

Strój ekologiczny Wiktorii został wykonany z resztek lnianych tkanin. Z nich po odpowiednim wykrojeniu i przeróbce (w tym pomalowaniu akwarelami) projektantka wykonała kilkaset kwiatów maku, które połączyła w większe motywy na białej sukni.

Na profilu Wiktorii na FB jest zestaw slajdów pokazujących ekologiczną aktywność Wiktorii (np. zbieranie śmieci, sadzenie lasu) i wiele zdjęć z jej przygotowań do finału konkursu w Egipcie. Można je lajkować tutaj, aby pomóc rawiczance w dostaniu się do czołowej dziesiątki kandydatek, która zostanie wyłoniona na finale. Do tego samego służy promujący Polskę filmik z udziałem rawiczanki, w którym wykorzystano ujęcia najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych miejsc w naszym kraju, a także kilka scen sprzed Zamku w Rydzynie, w których Wiktoria występuje razem z miejscowymi przedszkolakami.

Rozreklamowany przez społeczność FB filmik, który można lajkować na oficjalnej stronie konkursu. Jeśli jesteś zalogowany na Fb, to filmik z Wiktorią Karkosz zobaczysz tutaj.

(J.W. Fot. Facebook Wiktoria Karkosz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

spoza modyspoza mody

1 2

Bardzo dziękuję za informacje na temat autorstwa strojów Wiktorii. Wiem więcej. Trzymam kciuki życząc powodzenia. 18:35, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA