Zamknij
REKLAMA

Siatkarze z gminy Krzemieniewo już zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (zdjęcia)

12:12, 06.01.2020 | md, Fot. D. Marciniak
Skomentuj
REKLAMA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Krzemieniewo zaczęła grać już w niedzielę 5 stycznia.

Tego dnia na sali sportowej w Pawłowicach odbył się VI Turniej Sportowy "Gramy dla WOŚP". W imprezie przez 5 lat o Puchar Wielkiej Orkiestry rywalizowali piłkarze, tym razem w turniejowych bojach po raz pierwszy zaprezentowali się siatkarze i siatkarki.

Osiem amatorskich zespołów walczyło w dwóch grupach systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów granych do 21 punktów. Po niezwykle zaciętym i wyrównany finale najlepszą drużyną została ekipa "Damian i Przyjaciele", która 2:1 pokonała zespół "Krótka Piłka". W meczu o trzecie miejsce drużyna "LeszGos" zwyciężyła 2:0 "Podmuch Palestyny". Kolejne lokaty zajęli: Volleyball Garzyn, Fani Alana, Gminne Ziomki i Tytusy Fornala.

Turniej honorowym patronatem objął wójt Radosław Sobecki, który z własnych środków wrzucił do wielkoorkiestrowej puszki określoną kwotę za każdego rozegranego w turnieju seta.

Najlepszy zespół otrzymał piękny puchar, a wszyscy zawodnicy drużyn z miejsc 1 - 3 pamiątkowe medale. Każdy przybyły na niedzielny turniej mógł posilić się słodkościami w punkcie gastronomicznym przygotowanym przez panie z KGW Pawłowiczanki. Organizatorzy za pomoc w sędziowaniu dziękują w szczególności Zbigniewowi Tomińskiemu, Tobiaszowi Frąckowiakowi i Patrykowi Bolewiczowi, a także Maciejowi Rozwalce za pomoc techniczną przy obsłudze turnieju.

Partnerami wydarzenia byli: Urząd Gminy w Krzemieniewie, Szkoła Podstawowa w Pawłowicach i Koło Gospodyń Wiejskich "Pawłowiczanki". Oprócz tego imprezę wsparli: Fin Up Partner Macieja Stachowiaka, Eko - Trans Rębowo Tomasza Andrzejczaka, Meble Kuchenne Grzegorza Wysockiego z Pawłowic, SPARK Frankowo, Ośrodek Szkolenia Kierowców MORS Piotra Majchrzaka, radny Michał Michalski oraz redaktor naczelny "Życia Gminy Krzemieniewo". Turniej zorganizowali Damian Marciniak i Artur Pietrowicz.

[ZT]44884[/ZT]

 

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%