Zamknij
REKLAMA

Dzień Kobiet w gminie Krzemieniewo świętowano na wesoło i z tulipanem (zdjęcia)

12:27, 02.03.2020 | md, Fot. D. Marciniak
Skomentuj
REKLAMA

Obchody Dnia Kobiet w gminie Krzemieniewo odbyły się tym razem troszkę wcześniej, bo już 1 marca. Mieszkańcy, w tym panie otrzymało zaproszenie na spektakl komediowy "Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra" w Domu Kultury w Garzynie.

Niedzielne przedstawienie przeniosło licznie zebraną publiczność w pełną humoru historię o starym nauczycielu języka polskiego i historii, który przez całe swoje życie pozostał wierny szkolnej miłości. Niestety, ze względu na wrodzoną nieśmiałość nie potrafił w czasach młodości wyznać swoich uczyć pięknej Helenie. Przez 35 lat marzy i czeka, jednak stan kawalerski odciska na nim coraz większe piętno, jednocześnie prowadząc go do różnych dziwacznych zachowań i śmieszności. W pewnym momencie stary belfer postanawia odnaleźć Helenę, aby wreszcie przełamać swoją wewnętrzną wstydliwość i wyznać jej miłość.

Historia pomimo swojego romantycznego charakteru wypełniona jest świetnymi wstawkami humorystycznymi, które potrafią rozśmieszyć nawet największych sztywniaków. Wiele z nich stanowią powiązania z naszą codzienną rzeczywistością, dzięki czemu są one bliższe zgromadzonej publiczności. Ogromna w tym zasługa Mariusza Marczaka, który perfekcyjnie wpasował się w rolę starego, zmęczonego życiem, zakochanego belfra.

Niedzielny spektakl zakończył się życzeniami złożonymi przez wójta Radosława Sobeckiego. Oprócz tego każda z pań została obdarowana pięknym tulipanem.

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%