Zamknij
REKLAMA

Już wszystko jasne. Wybrano logo Dąbcza i hasło promujące miejscowość

11:37, 01.12.2019 | jrs, Fot. Archiwum
REKLAMA
Skomentuj

Zakończył się konkurs na logo i hasło promujące Dąbcze w gminie Rydzyna.

Przypomnijmy, ogłosili go sołtys Dąbcza, Rada Sołecka i radni reprezentujący Dabcze. Uczestników poproszono, by propozycje loga nawiązywały graficznie do liścia, pnia, żołędzia, korony lub całego dębu oraz wywoływały pozytywne skojarzenia z miejscowością. Natomiast hasło miało zachęcać do odwiedzenia Dąbcza i podkreślać jego atrakcyjność. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Konkurs zakończono, komisja konkursowa, w której byli przedstawiciele Dąbcza, burmistrz gminy Rydzyna Kornel Malcherek i jako ekspert w dziedzinie sztuki Jolanta Kotyś, instruktor plastyki w Rydzyńskim Ośrodku Kultury.

- Otrzymaliśmy 13 projektów loga i 7 propozycji haseł - mówi sołtys Łukasz Wleklik. - Jeśli chodzi o logo chcieliśmy żeby było aktualne za rok, pięć lat czy nawet za lat kilkanaście. Taki właśnie jest wybrany projekt. Natomiast najlepsze hasło zachęca do odwiedzenia naszej miejscowości i najlepiej ją promują. Cieszę się, że wyszliśmy z tak fajnym pomysłem i może nasz konkurs na logo i hasło promocyjne zachęcą inne miejscowości do podobnych inicjatyw.

Autorem zwycięskiego loga jest Maciej Frąckowiak, a hasła Bartek Matyla.


 

(jrs, Fot. Archiwum )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KierowcaKierowca

0 0

Dąbcze ma logo promujące miejscowość i brak drogowskazów informujących jak do tej miejscowość dojechać Komedia jak z Bareji 13:34, 05.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone