Pochodzący z Leszna ginekolog, który przed laty pracował w leszczyńskim szpitalu i kierował Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym, jest oskarżony o okaleczenie pacjentki. Proces rozpoczął się w Sądzie Okręgowym w Poznaniu w czwartek, 25 czerwca. Jednym z trzech obrońców medyka jest leszczyński adwokat Piotr Jóźwiak.