Zamknij

Policja zatrzymała złodzieja auta w Wilkowicach! Na skok przyjechał rowerem...

11:16, 26.06.2020 | J.W. Fot. KMP Leszno
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni z Leszna zatrzymali sprawcę kradzieży dostawczaka. Na ten skok przyjechał rowerem.

Do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę w Wilkowicach. 20-letni daewoo lublin stał na terenie prywatnej posesji. Z zawiadomienia właściciela auta wynikło, że do kradzieży mogło dojść przed godziną trzecią w nocy.

Samochód był otwarty, w stacyjce był kluczyk. To ułatwiło działanie sprawcy. Daleko jednak skradzionym autem nie odjechał. Około 200 metrów od posesji wjechał do przydrożnego rowu, porzucił auto i uciekł.

Sprawcę tej nieudolnej kradzieży policjanci zatrzymali już następnego dnia. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Wilkowic, który na miejsce przestępstwa przyjechał rowerem. Swój dwukołowiec zamienił na cztery kółka. Nie wiadomo, dlaczego wjechał dostawczakiem do rowu. Być może stracił panowanie nad autem. Za dokonanie kradzieży grozi mu do 5 lat więzienia.

(J.W. Fot. KMP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA