Zamknij
REKLAMA

Doszczętnie spalił się opel. Właściciel posesji uległ poparzeniu (zdjęcia)

10:24, 12.01.2022 | J.W. Fot. KM PSP Leszno
Skomentuj
REKLAMA

Na około 30.000 zł oszacowano straty spowodowane pożarem auta na terenie posesji przy ul. Spacerowej w Lesznie. Właściciel samochodu został poparzony.

Straż pożarną zaalarmowano wczoraj, we wtorek o godz. 19. Opel vectra stał w garażu i tam wybuchł pożar. Z ustaleń strażaków wynika, że w oplu doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej, a ulatniający się gaz zapalił się.

 - Wszystko wskazuje, że w ten sposób doszło do pożaru auta – mówi Dominik Wels z Komendy Miejskiej PSP w Lesznie.

 Właściciel opla, 46-letni mężczyzna, widząc pożar wypchnął auto z garażu, ale uległ przy tym oparzeniom twarzy. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, później mężczyzna został zabrany karetką do szpitala.

 Opel spalił się doszczętnie. Straty w mieniu oszacowano na około 30.000 zł, a wartość uratowanego mienia na 100.000 zł. Z KM PSP w Lesznie interweniowały dwa zastępy strażaków.

Jeden zastęp zawodowych strażaków gasił natomiast pożar, do którego doszło dzisiaj, w środę około godz. 5.30 na terenie firmy przy ul. Raczyńskiego w Lesznie. Paliły się palety składowane na placu firmy i śmieci. Pod wpływem wysokiej temperatury uszkodzeniu uległ przód renault trafic stojącego w pobliżu miejsca pożaru. Straty oszacowano na 4000 zł. Przyczyna pożaru będzie ustalana.

(J.W. Fot. KM PSP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%