Zamknij

Specjalista ds. dróg i mostów

Nr oferty: StPr/24/0882Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pl. Tadeusza Kościuszki 4, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: 1) kontrola stanu dróg i mostów, 2) ewidencja dróg i mostów, 3) planowanie i koordynacja prac w zakresie utrzymania dróg i mostów oraz zimowego utrzymania dróg, 4) wydawania decyzji w zakresie pasa drogowego, 5) przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków na zajęcie pasa drogowego, 6) przygotowywanie opinii i decyzji zezwalających na zajęcie pasa drogowego, 7) sprawdzanie i odbiór zajęcia pasa i oznakowania oraz końcowy odbiór pasa drogowego, 8) obsługa pojazdów ponadnormatywnych, 9) informacja o stanie dróg, 10) przygotowywanie projektów budowlanych i specyfikacji, 11) nabywanie gruntów pod budowę, 12) uzyskiwanie zezwoleń na budowę, 13) inżynieria i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Szczegóły oferty na stronie: http://bip.powiat-leszczynski.pl/?a=27154
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 7 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania dodatkowe
    • wyższe (w tym licencjat), techniczne
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania niezbędne 1) obywatelstwo polskie, lub spełnienie wymagań określonych w art. 11 ustawy o pracownikach samorządowych, 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 3) nieposzlakowana opinia, 4) niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 5) znajomość oraz umiejętność obsługi programów MS Office i CAD, 6) wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, 7) minimum 3- letni staż pracy. Wymagania dodatkowe: 1) znajomość przepisów: - przepisy o ruchu drogowym, - ustawy Kodeks postepowania administracyjnego, - ustawy o drogach publicznych, - ustawy o samorządzie powiatowym. 2) odpowiedzialność, wnikliwość, dokładność, sumienność, sprawność, samodzielność, bezstronność, kreatywność, 3) umiejętność stosowania odpowiednich przepisów, 4) bardzo dobra znajomość sieci drogowej powiatu leszczyńskiego, 5) doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty, 6) umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, 7) prawo jazdy kat. B.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Pl. Tadeusza Kościuszki 4, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Anna Nawrocka
        Numer telefonu: 65 525 69 83
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny, 2) CV, 3) kwestionariusz osobowy, 4) kserokopia dyplomów, świadectw i innych dokumentów potwierdzających wykształcenie lub dodatkowe kwalifikacje (ukończone kursy, szkolenia), oświadczenia: - o niekaralności za przestępstwo umyśl
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Termin składania dok. 05.11.2024, Godziny : do godz. 15.00
        Pomoc w opiece nad dziećmi Firma oferuje: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat, pracę w miłej atmosferze wśród wykwalifikowanego personelu, możliwość korzystania bezpłatnie z naszych posiłków
        StPr/24/0886
        data rozpoczęcia pracy od 02.12.2024
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Montaż okien na terenie Niemiec. Gotowość do pracy w delegacji.
        StPr/24/0887
        data rozpoczęcia pracy od 25.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Pracownik pralni chemicznej
        StPr/24/0517
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

        Przewóz osób taksówką, prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie świadczonych usług. Wykonywania pracy głównie w godzinach nocnych
        StPr/24/0889
        data rozpoczęcia pracy od 28.10.2024

        1) kontrola stanu dróg i mostów, 2) ewidencja dróg i mostów, 3) planowanie i koordynacja prac w zakresie utrzymania dróg i mostów oraz zimowego utrzymania dróg, 4) wydawania decyzji w zakresie pasa drogowego, 5) przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków na zajęcie pasa drogowego, 6) przygotowywanie opinii i decyzji zezwalających na zajęcie pasa drogowego, 7) sprawdzanie i odbiór zajęcia pasa i oznakowania oraz końcowy odbiór pasa drogowego, 8) obsługa pojazdów ponadnormatywnych, 9) informacja o stanie dróg, 10) przygotowywanie projektów budowlanych i specyfikacji, 11) nabywanie gruntów pod budowę, 12) uzyskiwanie zezwoleń na budowę, 13) inżynieria i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Szczegóły oferty na stronie: http://bip.powiat-leszczynski.pl/?a=27154
        StPr/24/0882
        data rozpoczęcia pracy od 15.11.2024
        wynagrodzenie od od 4 500 do 7 100 PLN

        prace ogólnobudowlane
        StPr/24/0878
        data rozpoczęcia pracy od 22.10.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Wykonywanie prac szalunkowych
        StPr/24/0879

        Pomocnicze prace budowlane
        StPr/24/0876
        data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

        Osoba na tym stanowisku: - Opracowuje interpretacje przepisów prawa podatkowego w indywidualnych sprawach w celu udzielenia odpowiedzi na wnioski zainteresowanych - Opracowuje odpowiedzi na środki odwoławcze, w tym skargi na wydane interpretacje indywidualne kierowane do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, w celu obrony zaskarżonego rozstrzygnięcia - Prowadzi rejestr spraw przy użyciu programu komputerowego wspomagającego obieg dokumentów - Przygotowuje wystąpienia o zajęcie stanowiska w zakresie zagadnień związanych z wydawanymi rozstrzygnięciami zgodnie z obowiązującymi procedurami - Współpracuje przy opracowywaniu skarg kasacyjnych kierowanych do Naczelnego Sądu Administracyjnego w celu obrony wydanej interpretacji indywidualnej uchylonej przez Wojewódzki Sąd Administracyjny - Przygotowuje i prowadzi szkolenia kaskadowe w celu przekazania zdobytej wiedzy pozostałym pracownikom Szczegóły oferty na stronie: https://nabory.kprm.gov.pl/wielkopolskie/leszno/asystent,144009,v7
        StPr/24/0872
        wynagrodzenie od od 6 447,81 PLN

        Wykonywanie prac zbrojarskich
        StPr/24/0873