Zamknij

Monter stolarki okiennej

Nr oferty: StPr/24/0887Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Adama Ruszczyńskiego 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Montaż okien na terenie Niemiec. Gotowość do pracy w delegacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku - 1 rok, dobra kondycja fizyczna, gotowość do pracy w delegacji
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DUET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Adama Ruszczyńskiego 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Mykhaylo Tkachuk
    Numer telefonu: 793 098 664
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Pomoc w opiece nad dziećmi Firma oferuje: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat, pracę w miłej atmosferze wśród wykwalifikowanego personelu, możliwość korzystania bezpłatnie z naszych posiłków
    StPr/24/0886
    data rozpoczęcia pracy od 02.12.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Montaż okien na terenie Niemiec. Gotowość do pracy w delegacji.
    StPr/24/0887
    data rozpoczęcia pracy od 25.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Pracownik pralni chemicznej
    StPr/24/0517
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

    Przewóz osób taksówką, prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie świadczonych usług. Wykonywania pracy głównie w godzinach nocnych
    StPr/24/0889
    data rozpoczęcia pracy od 28.10.2024

    1) kontrola stanu dróg i mostów, 2) ewidencja dróg i mostów, 3) planowanie i koordynacja prac w zakresie utrzymania dróg i mostów oraz zimowego utrzymania dróg, 4) wydawania decyzji w zakresie pasa drogowego, 5) przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków na zajęcie pasa drogowego, 6) przygotowywanie opinii i decyzji zezwalających na zajęcie pasa drogowego, 7) sprawdzanie i odbiór zajęcia pasa i oznakowania oraz końcowy odbiór pasa drogowego, 8) obsługa pojazdów ponadnormatywnych, 9) informacja o stanie dróg, 10) przygotowywanie projektów budowlanych i specyfikacji, 11) nabywanie gruntów pod budowę, 12) uzyskiwanie zezwoleń na budowę, 13) inżynieria i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Szczegóły oferty na stronie: http://bip.powiat-leszczynski.pl/?a=27154
    StPr/24/0882
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 do 7 100 PLN

    prace ogólnobudowlane
    StPr/24/0878
    data rozpoczęcia pracy od 22.10.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Wykonywanie prac szalunkowych
    StPr/24/0879

    Pomocnicze prace budowlane
    StPr/24/0876
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

    Osoba na tym stanowisku: - Opracowuje interpretacje przepisów prawa podatkowego w indywidualnych sprawach w celu udzielenia odpowiedzi na wnioski zainteresowanych - Opracowuje odpowiedzi na środki odwoławcze, w tym skargi na wydane interpretacje indywidualne kierowane do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, w celu obrony zaskarżonego rozstrzygnięcia - Prowadzi rejestr spraw przy użyciu programu komputerowego wspomagającego obieg dokumentów - Przygotowuje wystąpienia o zajęcie stanowiska w zakresie zagadnień związanych z wydawanymi rozstrzygnięciami zgodnie z obowiązującymi procedurami - Współpracuje przy opracowywaniu skarg kasacyjnych kierowanych do Naczelnego Sądu Administracyjnego w celu obrony wydanej interpretacji indywidualnej uchylonej przez Wojewódzki Sąd Administracyjny - Przygotowuje i prowadzi szkolenia kaskadowe w celu przekazania zdobytej wiedzy pozostałym pracownikom Szczegóły oferty na stronie: https://nabory.kprm.gov.pl/wielkopolskie/leszno/asystent,144009,v7
    StPr/24/0872
    wynagrodzenie od od 6 447,81 PLN

    Wykonywanie prac zbrojarskich
    StPr/24/0873