Zamknij
REKLAMA

Kubki z nadrukiem a indywidualny styl – jak dobrać odpowiedni wzór dla siebie?

13.37, 09.01.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.24, 10.01.2023
Skomentuj

Niejedna osoba ma swój ulubiony kubek do picia herbaty albo kawy. Popularność kubków sprawiła, że występują one w ogromnym wyborze kolorów, kształtów i wzorów. Do tych, które cieszą się naprawdę bardzo dużą popularnością zalicza się kubki z nadrukiem. Na kubkach mogą zostać umieszczone bardzo różne nadruki. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one nie tylko jako drobny upominek dla bliskiej osoby. Z powodzeniem można je wykorzystać także jako gadżet reklamowy.

Jakie zalety mają kubki z nadrukiem?

Zalet, które ma każdy kubek z nadrukiem jest całe mnóstwo. Jedną z tych największych jest stosunkowo niski koszt zakupu. Ponadto można zamówić wykonanie zarówno małej, jak i większej partii kubków z nadrukiem. Istotne jest także to, że kubki z nadrukiem mogą służyć swoim właścicielom przez naprawdę bardzo długi czas. Nadruki na kubkach wykonywane są techniką, która sprawia, że są one wyraziste i wyjątkowo trwałe. Ponadto nadruki można nanosić zarówno na modele ceramiczne, jak i emaliowane. Także kubki termiczne nadają się do tego, aby wykonać na nich nadruk.

Jaki kubek z nadrukiem wybrać?

Kubki z nadrukiem doskonale sprawdzają się jako upominek z bardzo różnej okazji. Można na nich umieścić różnego rodzaju sentencje i napisy. Najbardziej prostym rozwiązaniem jest umieszczenie na kubku imienia własnego lub osoby, dla której jest on przeznaczony. Na kubku może znaleźć się także grafika, która będzie nawiązywała do naszych pasji i zainteresowań. Kubek z motywem choinki świetnie sprawdzi się jako drobny upominek z okazji świąt Bożego Narodzenia. Kubek z motywem zajączka lub pisanki sprawdzi się jako podarek na Wielkanoc. Jeśli chcesz, aby kubek z nadrukiem był gadżetem reklamowym, umieść na nim nazwę i logo swojej firmy.

Jak zaprojektować własny kubek z nadrukiem?

Kubki są bardzo zróżnicowane nie tylko pod względem materiałów, z których zostały wykonane. Różnią się również pojemnością, kształtem i stylem. Dzięki temu każdy może wybrać kubek, który idealnie spełni wszystkie jego potrzeby. Ważnym krokiem jest wybór nie tylko odpowiedniego kubka, ale także metody nanoszenia nadruku. Wyjątkowo często kubki z nadrukiem wykonywane są metodą sublimacji. Jest to technika, która zapewnia doskonałą jakość nadruku. Jest ona stosunkowo tania, można więc zamówić wykonanie nawet tylko jednego kubka. Pamiętaj, że w przypadku sublimacji nadruk nie będzie mógł zostać wykonany na uchu kubka. Nadruk nanieść można także metodą tampodruku i sitodruku.

Czy zaprojektowanie własnego kubka jest trudne?

Wiele osób, które chciałyby zamówić kubek z własnym nadrukiem obawia się, że jego zaprojektowanie jest dla nich zbyt trudnym zadaniem. W rzeczywistości zaprojektowanie własnego kubka wcale nie jest trudne. Firmy, które wykonują nadruki na kubkach zamieszczają na swoich stronach internetowych bardzo dokładne wskazówki, jak należy przygotować projekt. Dzięki tym podpowiedziom z wykonaniem projektu kubka poradzi sobie każdy. Także złożenie zamówienia na kubek z nadrukiem nie jest zadaniem trudnym.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://www.opengift.pl/kubki-reklamowe/

Tekst sponsorowany

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%