Zamknij
REKLAMA

Komentarze na Instagramie - Wszystko co musisz o nich wiedzieć

09.34, 21.07.2021 materiały partnera Aktualizacja: 09.35, 21.07.2021

Instagram już dawno przestał być miejscem służącym tylko to dzielenia się zdjęciami z wakacji. Obecnie stał się on ogromną platformą biznesową, którą zarówno duże firmy międzynarodowe, jak i małe jednoosobowe działalności wykorzystują w celach marketingowych i sprzedażowych. Coraz prężniej rozwija się także influencer marketing. Jedną z najważniejszych rzeczy na portalach społecznościowych jest zaangażowanie fanów, mierzone likami i komentarzami na Instagramie.

Dlaczego komentarze na Instagramie są ważne?

Lajki i komentarze na Instagramie są ważne dla marek z dwóch powodów. Polubienia i komentarze pod postami to realny dowód na to, że obserwatorzy lubią treści, które publikujesz. Polepsza to wizerunek Twojego profilu, a co za tym idzie Twojej marki. Potencjalni klienci chętniej skorzystają z Twoich usług, kiedy zobaczą, że Twoje treści i produkty cieszą się dużym zainteresowaniem u stałych klientów.

Lajki na Instagramie i komentarze są też brane pod uwagę przez algorytm Instagrama. Posty, które są często komentowane są przez niego widziane jako bardziej wartościowe. Istnieje więc większa szansa, że pokaże Twoje zdjęcia większej ilości ludzi, którzy jeszcze nie obserwują Twojego konta. Im więcej masz lajków i komentarzy pod postami, tym lepiej, zarówno w oczach ludzi, jak i robotów.

Jak można zdobyć komentarze na Instagramie?

Instagram to platforma społecznościowa używana przez miliony użytkowników. Jeśli Twoje treści będą ciekawe i angażujące, jest duża szansa, że uda Ci się uzyskać polubienia i komentarze na Instagramie w naturalny sposób, pod warunkiem, że dotrzesz z nimi do odpowiednich ludzi. Kluczową metodą są tutaj odpowiednie hashtagi, inne dla każdej grupy odbiorców. Użytkownicy chętniej dają komentarze jeśli naprawdę są zainteresowani Twoimi zdjęciami i treściami. Komentuj również zdjęcia innych, a może się okazać, że oni odwdzięczą się tym samym.

Im więcej interakcji uda Ci się wywołać, tym szybciej będzie rosło Twoje konto, ponieważ Instagram chętniej będzie pokazywał Twój profil nowym użytkownikom, który mogą stać się Twoimi followers. Ważna jest także częstotliwość, z jaką dodajesz posty. Spróbuj publikować chociaż raz dziennie, wpis lub instastories. Jeśli jednak chcesz przyspieszyć rozwój swojego biznesu i szybko zdobyć dużą ilość nowych obserwatorów, możesz kupić komentarze na Instagramie.

Jak kupić komentarze na Insta?

Instagram komentarze można kupić w bardzo prosty sposób. Obecnie coraz więcej sklepów internetowych w sieci oferuje taką usługę. Aby kupić komentarze musisz wybrać jaką ilość postów chcesz ulepszyć, jaką ilość komentarzy potrzebujesz, podać link do wybranego zdjęcia oraz wpisać treść komentarzy na Instagramie. Możesz też dokupić kilka dodatkowych funkcji. Pamiętaj jednak, aby Twoje konto było publiczne na czas realizacji zamówienia. Większość zamówień jest realizowana w ciągu kilkunastu minut. Kup komentarze i realnie zwiększ swoje szanse na rozwój na Instagramie.

Ile kosztują komentarze?

Cena komentarzy na Instagramie zależy od wielu rzeczy. Wiele sklepów umożliwia dołożenie do zamówienia dodatkowych opcji i usług. Jedną z nich jest błyskawiczna realizacja. Zamówienia zazwyczaj są realizowane w ciągu maksymalnie doby, jeśli jednak chcesz, aby Twój zakup miał priorytet, jest to opcja dla Ciebie. Jeśli chcesz, aby zakupione komentarze na Instagramie były bardziej wiarygodne, możesz zaznaczyć, aby było dodane przez realnych użytkowników. Jeśli chcesz kupić komentarze wraz z wyświetleniami profilu, również masz taką możliwość. Instagram komentarze możesz też kupić z dodatkową gwarancją lub stopniowym dodawaniem. Wszystkie te usługi jednak zwiększają koszt Twojego zamówienia.

Inne usługi, które przyspieszą Twój rozwój na Instagramie

Komentarze na Instagramie to nie jedyne, co ma znaczenie. Lajki i komentarze zwiększają zasięgi, ale to, co się liczy dla potencjalnych klientów czy marek, które mogą chcieć nawiązać z Tobą współpracę, to obserwacje na Instagramie. To ilość followersów w dużej mierze decyduje o naszych realnych zasięgach na Instagramie. Aby pomóc portalowi w naturalnej promocji Twojego konta, musisz pomóc algorytmom zrozumieć, o czym jest Twój profil. Pamiętaj o istotnych słowach kluczowych i dobrze napisanym bio. Słowa kluczowe muszą znaleźć się przede wszystkim w tytule, a także dobrze jest powtórzyć je ponownie w bio. Jeśli zależy Ci na szybkim zdobyciu dużej ilości obserwacji możesz je również kupić.

Wyświetlenia na Instagramie to równie istotny czynnik, nie tylko dla naszych klientów i algorytmów, ale również dla nas. Zakup wyświetleń to dobra opcja jeśli chcesz wypromować konkretne zdjęcie czy film na Twoim koncie. Jeśli jednak zdobywasz swoje wyświetlenia w naturalny sposób, to statystyka na nich oparta może w łatwy sposób pomóc Ci zoptymalizować Twoje działania. Możesz wywnioskować, które posty cieszą się największych zainteresowaniem, a które są najmniej ciekawe i nie angażują Twojej społeczności. Dzięki temu będziesz od razu wiedział, co należy poprawić - które posty publikować dalej, a z których zrezygnować.    

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%