Zamknij
REKLAMA

Już 19 grudnia Stand-up Night. Mamy bilety dla czytelników

10:12, 12.12.2021 | .

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek. 19 grudnia o godz. 16:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie. 

Bilety do nabycia:  tutaj  tutaj.   

Robert Korólczyk - lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 14 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er. Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio. Zagra program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo!

Tomasz Jachimek - komik, standuper, konferansjer, tekściarz, scenarzysta, dramaturg. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na estradzie, na scenie, w telewizji i radiu. Laureat wszystkich największych przeglądów kabaretowych w Polsce.Autor programów kabaretowych, tekstów piosenek, monologów, sztuk teatralnych i radiowych. Od 2005 roku komentator niezwykle popularnego "Szkła Kontaktowego" w TVN 24.

A dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na Stand-up Night.
Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zadzwonią do redakcji w poniedziałek, 13 grudnia o godz. 12. Tel. 65 529 25 40.

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%