Zamknij
REKLAMA

Jak znaleźć niedrogiego nauczyciela języka angielskiego w Lesznie?

00:00, 24.06.2022 | materiał partnera

Każde miasto ma swoją specyfikę. Mało kto zdaje sobie sprawę, że w Lesznie na wyciągnięcie ręki jest przynajmniej czterech niedrogich korepetytorów języka angielskiego (70 zł za 60 minut), a może być i kilka tysięcy więcej (i jeszcze taniej!), jeśli weźmiemy pod uwagę nauczanie online. Takim zapleczem dysponuje platforma BUKI, którą będziemy dziś testować i omawiać.

Od czego zacząć? Sprawdzamy, czym jest BUKI

Pod adresem https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/Leszno/ kryje się baza osób udzielających korepetycje w Lesznie. Natomiast jeśli w górnym menu przejdziemy do samych lekcji angielskiego i przesuniemy suwak „Lekcje online” na zielone pole, to wyświetli nam się już blisko 2500 ogłoszeń.

BUKI jest zatem platformą służącą łączeniu nauczycieli z uczniami. Ci pierwsi tworzą swoje wizytówki w serwisie, a drudzy korzystają z ich usług i wystawiają zgodne z rzeczywistością oceny. Ten system opinii jest też dość kluczowy w budowaniu pełnego odczucia z obcowania z serwisem.

Profile nauczycieli w internecie

Z punktu widzenia nauczyciela, serwis dostarcza ogromnej przestrzeni do działań marketingowych, szczególnie pod względem odpowiedniego opisania usług. W łatwy sposób można dodać zdjęcie profilowe, opis, posiadane wykształcenie, a nawet tygodniowy rozpis godzinowy (z porami przeznaczonymi na pracę). Wszystko to jest dobrą wiadomością także dla uczniów, rodziców dzieci i wszystkich chętnych na lekcje online – mogą oni porównać różne propozycje i wybrać tę, która będzie najlepiej trafiała w osobiste preferencje.

Korepetycje w Lesznie – ceny

Jednak czy za pośrednictwem tej platformy można też znaleźć tanie lekcje angielskiego? Sprawdźmy! W tym celu ponownie można użyć wyszukiwarki, ustawiając widełki cenowe od 30 zł do 40 zł. Chociaż jeszcze parę lat temu były to dość okazałe kwoty jak za godzinę zajęć, tak w dzisiejszych realiach jest to bardzo atrakcyjna propozycja. Mimo wszystko, stosując takie kryterium, na BUKI wciąż możemy wybierać spośród ponad 650 korepetytorów, którzy poświęcą nam godzinę w tej cenie.

Jakie są zatem górne granice? Problem pojawia się, gdy zajęcia mają być nieco bardziej skomplikowane, np. zawierające elementy języka technicznego itd. Wtedy kwoty rosną aż do 120 zł za 60 minut. Jednak w typowych przypadkach, swobodnie można szukać nauczycieli z mniejszych miejscowości lub debiutujących w tym fachu, którzy pomogą z nauką za 30 zł od godziny.

Duża elastyczność, to największa zaleta BUKI

Przy okazji istotne jest to, że nie trzeba się wiązać długoterminowym kontraktem z nauczycielem. Dzięki temu np. korepetycje w Lesznie mogą być poprowadzone przez różne osoby, aż do znalezienia tej odpowiedniej, która w oczekiwanej przez ucznia cenie przekaże wiedzę w odpowiedni sposób.

Co ciekawe, nie trzeba się ograniczać jedynie do języka angielskiego – na platformie jest też dużo innych działów, od języka polskiego po matematykę i muzykę. Właściwie każda dziedzina, w której można się czegoś nauczyć w trybie akademickim, podręcznikowym – z programowaniem włącznie – jest tutaj obecna.

Czy warto szukać korepetycji w internecie?

Słowem podsumowania, jako osoba z Leszna, poszukująca nieco tańszych korepetycji, dzięki omawianej platformie, zyskuje się szanse na dostęp do wielu utalentowanych nauczycieli. Formuła internetowa, łącznie z lekcjami online, pozwala znacząco ograniczać koszt – zarówno ten materialny, jak i związany z czasem.

Poszukiwanie konwersacji, przygotowania do egzaminu lub rozmów przed wyjazdem za granicę to też świetne motywacje do tego, aby skorzystać z BUKI. W niskiej cenie i to nierzadko taniej niż w przypadku kursów stacjonarnych, mamy tutaj świetną bazę i możliwość nawiązania indywidualnego kontaktu z nauczycielem. Wszystko to w środowisku niezmiernie przyjaznym, łatwym w obsłudze i znacząco ułatwiającym szybki kontakt na linii nauczyciel-uczeń.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%