Zamknij
REKLAMA

15.000 zł potrzebne od zaraz? Pożyczka na raty do usług!

08:50, 22.07.2022 | Materiał partnera

Dopadły Cię nieprzewidziane wydatki? Jesteś w trakcie inwestycji i brakuje Ci części środków? A może nieszczęścia lub awarie u Ciebie też chodzą parami? To już nie problem. Sprawdź, jak korzystna opcja dostępna jest dla Ciebie od zaraz!

Jak wziąć dużo a oddawać mało?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kilku, czy kilkunastu tysięcy złotych, nie musisz już zastanawiać się, skąd je wziąć i czy będzie Cię stać na spłatę. Takie możliwości daje korzystna pożyczka na raty. Wystarczy skonsultować się z doradcą klienta, który przedstawi potrzebne dokumenty i ofertę.

Cel, na jaki potrzebne są środki, nie ma znaczenia. To od Ciebie zależy, jak spożytkujesz otrzymaną kwotę i jak będziesz ją spłacać. Istnieje możliwość tradycyjnej, comiesięcznej spłaty, rozłożonej w czasie na elastyczny okres od 12 do 24 miesięcy. Jeżeli wolisz, możesz skorzystać również z trybu spłaty cotygodniowej.

Pożyczka na raty – komfort, wygoda i jasne zasady

Procedura uzyskania pożyczki na raty od Providenta jest przejrzysta i oparta na prostych zasadach, bez ukrytych kruczków i zawiłości. Od samego początku wiesz, jaki będzie ostateczny koszt skorzystania i spłaty zobowiązania oraz ile wyniesie rata w wybranym trybie. Różne warianty możesz sprawdzić w specjalnym kalkulatorze dostępnym online. Aplikacja automatycznie przedstawia wysokość raty przy ustawieniu przez Ciebie kwoty pożyczki i czasu spłaty. W razie wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z dostępnym konsultantem, który doradzi i odpowie na Twoje pytania.

Pożyczka na raty to wyjście naprzeciw osobom korzystającym z bankowości w trybie online, jak i opcja dla zwolenników metod tradycyjnych. Możliwe jest uzyskanie pieniędzy zarówno na konto bankowe, jak i w gotówce. Podobnie jest ze spłatami — od Ciebie zależy, którą opcję wybierasz.

Daj sobie szansę i zdobądź potrzebne środki

Procedura uzyskania pożyczki na raty jest zdecydowanie prostsza, niż w przypadku postępowań prowadzonych w instytucjach bankowych. Zyskujesz nie tylko czas — to również mniej zawiłych i często niejasnych formalności.

Aby uzyskać pożyczkę na raty, musisz mieć ukończone 18 lat. Do wypełnienia i złożenia wniosku potrzebować będziesz również dowodu osobistego i zaświadczenia o dochodach (umowa o pracę/ dzieło/zlecenie, renta, emerytura). W formularzu online wystarczy podać swoje dane osoby, a my skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dalsze szczegóły.

(Finanse )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%