Zamknij
REKLAMA

Yerba mate na deszczową pogodę

09:45, 11.10.2019 | Artykuł sponsorowany

Dla wielu Polaków jesień, a w szczególności okolice października, to najgorszy czas w roku. Nieustanne deszcze, gołe drzewa, mgła za oknem, szaro i buro w okolicy, do tego jeszcze błoto na podmiejskich drogach. Nie trzeba dodawać, że męczący tryb pracy przeciętnego mieszkańca Polski, jest kolejnym bolesnym procesem, odbywającym się codziennie na nowo. Musimy sobie radzić, kiedy za oknem pada, a my musimy wyjść do pracy; kiedy dopada nas jesienne zmęczenie, a ciało domaga się odpoczynku. To właśnie ten moment, w którym należy wyjątkowo o siebie zadbać, a nie ładować w swój organizm kolejne filiżanki kawy. Napar z ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) przybywa z pomocą!

Z yerba mate żadna pogoda nie jest straszna!

Tak zwana „herbata” yerba mate, pochodząca z Ameryki Południowej, działa pobudzająco i odświeżająco. W dodatku zawiera kompleks witamin i mikroelementów, potrzebny nam na co dzień! Polifenole, saponiny, alkaloidy ksantynowe, współpracując ze sobą, wzmacniają ciało i koncentrację, a także wspomagają metabolizm i trawienie. Picie yerba mate to dla wielu osób droga do zdrowszego trybu życia, zadbania o siebie, spożywania większej ilości świeżych warzyw i owoców, a nawet podjęcia aktywności ruchowej! Nawet jesienią, kiedy teoretycznie wygodniej jest leżeć pod kocykiem, z yerba mate nagle mamy chęć zadbać o kondycję, nawet poprzez łagodną gimnastykę. Delikatna dyscyplina, spokój i klarowność myśli, wraz z aromatycznym naparem z ostrokrzewu, zagrzeją na stałe miejsce w twoim życiu. Z yerba mate odkryjesz każdą porę roku na nowo, więc… zacznij już dziś!

Yerba mate z ziołami, owocami, przyprawami...

Istotną częścią każdej paczuszki yerba mate są, oprócz suszu ostrokrzewu, rozmaite dodatki proponowane przez producentów. Wszyscy znajdą coś dla siebie – od intensywnego aromatu suszonych owoców, poprzez wzmacniające i uzdrawiające mieszanki ziołowe, aż po rozgrzewające dodatki w postaci przypraw, takich jak anyż czy cynamon. Dobór rodzaju yerby dla siebie to wspaniały sposób na urozmaicenie swojego dnia oraz poznanie swych naparowych gustów i smaków! Odkryj siebie na nowo – próbuj, zachwycaj się aromatami, obserwuj kolory owoców, odnajdź ulubiony zapach. Niech jesienna pogoda zaprasza cię do bogatej w aromaty, zmysłowej przygody z yerba mate! Wszystkie najlepsze gatunki yerba mate do nabycia w sklepie internetowym YerbaMarket.com , a na hasło "leszno24", wpisane w uwagach do zamówienia, sklep dołączy mały prezent yerbowy :)

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA