Zamknij

Ozdobią świąteczne drzewko i sprawią radość bliskim! (zdjęcia)

11:33, 03.12.2019 | jrs
Skomentuj

Może zamiast tradycyjnych bombek na choince zawiesić ozdoby drewniane? Równie dobrze mogą być świątecznym prezentem.

Ozdoby, które polecamy powstają w niewielkim warsztacie w Luboni 3 i właśnie dlatego, że nie schodzą z taśmy fabryki, są tak wyjątkowe. Precyzja przy ich wykonaniu to atut bombek, choinek czy figurek mniejszych i większych, nawet do metra wysokości, powstają z drewna i materiałów drewnopochodnych.

Takie ozdoby nietuzinkowo przystroją choinkę, świąteczny stół albo dom. Jeśli ktoś ma ochotę nadać im własny styl, może je własnoręcznie pomalować. Tu podsuwamy pomysł na przedświąteczny wieczór - malowanie drewnianych ozdób może być świetną zabawą w gronie rodziny czy znajomych.

A może szukacie prezentu dedykowanego konkretnej firmie albo osobie. Wybierając Drewniane Fantazje trafiliście pod właściwy adres.

Firma poleca także skrzynki na wino z całkowicie spersonalizowanym grawerem i stojące choinki z bombką.

Odbiór zamówień jest umawiany indywidualnie, z uwzględnieniem Leszna. Zamówienia najlepiej składać korzystając z www.facebook.com/fantazjedrewniane/

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

PatrycjaPatrycja

0 0

W 100% mogę potwierdzić powyższy artykuł. Wykonanie idealne, szybkie wykonanie oraz znakomity kontrakt z klientem. Serdecznie polecam. 22:38, 05.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone