Zamknij
REKLAMA

Oryginalne pomysły na prezent z okazji Dnia Matki bez wychodzenia z domu

09:10, 23.04.2020 | materiały partnera

Dzień Matki jest wyjątkowym świętem, które warto celebrować. Kwiaty czy czekoladki są doskonałym symbolem pamięci o naszych mamach. Można jednak przygotować bardziej wyszukane i oryginalne upominki, które zaskoczą.

Koszulka z nadrukiem na Dzień Matki

Koszulki z nadrukami często pozwalają wyrazić własne myśli i osobowość. Zazwyczaj wybieramy slogany, z którymi się zgadzamy i takie, które są dla nas atrakcyjne. Świetnym pomysłem dla mamy jest t-shirt z własnym nadrukiem. Samodzielnie zaprojektowana koszulka podkreśli jak wiele znaczy dla nas obdarowywana osoba. Firmy oferujące tekstylia z nadrukiem, udostępniają kreatory, w których można tworzyć własne grafiki. Przykładem takiego przedsiębiorstwa jest: tshirt-gallery.pl. Koszulka na Dzień Matki może zawierać fotografię, sentencję albo symbol. Firmy proponują swoje obrazy i umożliwiają wgranie na serwer własnych. Najważniejsze jest to, by koszulka oferowana przez przedsiębiorstwo była najwyższej jakości, najlepiej w 100% z bawełny. Warto również sprawdzić informację o nadruku i jego trwałości. Samodzielnie przygotowany t-shirt będzie miał wartość sentymentalną i z pewnością ucieszy każdą mamę. Doskonałym pomysłem na grafikę jest wspólne zdjęcie. Oczywiście warto podkreślić, że taki prezent można zaprojektować bez wychodzenia z domu, a zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany adres.

Kalendarz albo fotoksiążka

Alternatywą dla koszulki z nadrukiem jest kalendarz albo fotoksiążka. Wyselekcjonowane, tematyczne fotografie, na pewno spodobają się każdej mamie. Warto wspomnieć, że firmy oferujące usługę tworzenia albumów, bardzo często posiadają bogate kreatory z dekoracjami do samodzielnego projektowania. W kalendarzu, można zaznaczyć ważne daty takie jak: urodziny, imieniny i rocznice. Przed zakupem kalendarza lub fotoksiążki, warto sprawdzić opinie o jakości wydruku. Takie produkty, jak albumy ze zdjęciami, pozwalają zamknąć na stronach wiele wspomnień. Ich zaletą jest to, że można po nie sięgnąć w każdej chwili, bez konieczności włączania laptopa czy komputera.

Książka ulubionego autora

Fanki literatury z pewnością ucieszą się z książki ulubionego autora. Decydując się na taki upominek, warto znać upodobania czytelnicze mamy. Zawsze można sięgnąć po nagrodzone w plebiscytach pozycje. W tym roku, bardzo popularne są książki laureatki Nagrody Nobla – Olgi Tokarczuk. Do jej największych dzieł należą: „Podróż ludzi księgi” (1993), „Dom dzienny, dom nocny” (1998), „Bieguni”(2007) i „Księgi Jakubowe” (2014).

Każdy prezent mogą dopełnić kwiaty i czekoladki. Dodatkowym zaskoczeniem będzie bukiet wysłany za pośrednictwem poczty kwiatowej. Korzystając z takiej usługi również nie trzeba wychodzić z domu. Firmy florystyczne prezentują kompozycje kwiatowe na swoich stronach internetowych. Finalizowanie transakcji także odbywa się online, za pomocą przelewu lub PayPal. Jak widać, wystarczy odrobina kreatywności i można stworzyć oryginalny upominek dla mamy. Proponowane podarunki są nieoczywiste i z pewnością zaskoczą każdą obdarowaną.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA