Zamknij

Sprawdzony sposób na problemy z włosami. Skorzystajcie z bezpłatnych konsultacji w Lesznie (zdjęcia)

08:56, 15.10.2020 | Materiał partnera
Skomentuj

W środę, 21 października w salonie fryzjerskim Artteam w Lesznie można będzie skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących przedłużania i zagęszczania włosów. Problem z rzadkimi i uszkodzonymi włosami dotyka wielu pań. Powodem takich kłopotów mogą być na przykład choroby nowotworowe, silne stresy, zmiany hormonalne.

Włosy są atutem kobiet, a ich utrata często wiąże się nie tylko z poczuciem spadku atrakcyjności fizycznej, ale też odbija się na zdrowiu psychicznym pań. Z pełnych życia, gotowych do działania i nowych wyzwań stają się smutne, zamykają w sobie, unikają wyjścia z domu, kontaktów z innymi, nowymi ludźmi. Tak się dzieje, ale tak nie musi być.

Nowoczesne systemy uzupełnień cząstkowych pozwalają na skuteczne rozwiązanie problemów z włosami.  

- Od jakiegoś czasu zgłaszają się do nas panie z różnymi problemami dotyczącymi włosów. Mają je bardzo przerzedzone, uszkodzone, albo z powodów chorób, albo źle wykonanych zabiegów fryzjerskich. Włosy nie odrastają, nie można z nich uformować fryzury, nie dają się ułożyć. To są panie, które nie chcą nosić peruki, nierzadko korzystały już z różnych produktów na porost włosów, z różnych usług, ale bez efektu - mówi Monika Prałat, właścicielka salonu fryzjerskiego Artteam w Lesznie.    

Salon pani Moniki już jakiś czas temu nawiązał współpracę z firmą, która przygotowuje systemy indywidualnie dla potrzeb każdej pani i oferuje takie usługi. Jednak wciąż mało osób wie, że w Lesznie można to zrobić. Panie jeżdżą do zakładów w dużych miastach, gdzie jest też znacznie drożej niż w Artteamie. Dlatego właśnie Monika Prałat i jej zespół postanowiły zorganizować dzień porad dotyczących systemu przedłużania i zagęszczania włosów. Odbędzie się on już w przyszłym tygodniu, 21 października.   

Podczas dnia otwartego obecna będzie przedstawicielka firmy współpracującej z Artteamem To będzie okazja, aby poznać system, przymierzyć sobie "nowe włosy", wypytać o wszystkie szczegóły, o cenę.

 - Mamy w salonie specjalnie pomieszczenie do konsultacji, pozwalające na swobodną rozmowę, bez innych klientów. Paniom nie jest łatwo mówić o tym, co je spotkało, gdzie leży przyczyna kłopotów z włosami. To są bardzo trudne, intymne sprawy.

Pierwsze spotkanie - konsultacyjne trwa około pół godziny. A drugie, podczas którego realizowana jest usługa około godziny.   

- Obserwuję panie, które już z tego skorzystały. Są zaskoczone z efektów, z tego jak pozytywnie na zmianę ich wizerunku zareagowali bliscy, stają się radosne, pewne siebie - podkreśla pani Monika. - Taki system wystarcza na około półtora roku, w niektórych pań nawet na dwa lata. Większość pań, które już niego skorzystały decyduje się na ponowienie usługi.

W przyszłości Artteam chce wyjść z taką propozycją także dla panów.

Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad. Z powodów epidemiologicznych prosimy, aby wcześniej zadzwonić do salonu i mówić się na wizytę na konkretną godzinę.

Artteam, ul. Spokojna 8, Leszno

tel. 697 178 530

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA