Zamknij
REKLAMA

Zakupy na leszczyńskiej Starówce są bezpieczne. Salon odzieżowy MIRAND zaprasza (zdjęcia)

08:24, 16.04.2021 | Materiał partnera

Zbliża się prawdziwa wiosna, a to pozwala przypuszczać, że nasze organizmy będą mniej podatne na zachorowania i rząd pozwoli na organizowanie uroczystości. Mając w planie udział w przyjęciu weselnym, komunii, jubileuszu, czy innej uroczystości, warto zadbać o wizytowy ubiór, a te w dużym wyborze oferuje salon odzieżowy MIRAND przy ul. Słowiańskiej 15 w Lesznie.

Salon odzieżowy MIRAND przy leszczyńskim deptaku służy klientom już od ponad 30 lat. Jest duży i przestronny, ale nie aż tak, aby z uwagi na obostrzenia nie mógł funkcjonować.

- Podobnie jak inne sklepy na leszczyńskiej Starówce zapraszamy naszych klientów na bezpieczne zakupy w tradycyjnych godzinach - mówi Arkadiusz Malepszy, właściciel salonu odzieżowego MIRAND. - Pracujemy z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych, ale to nie przeszkadza w zaprezentowaniu klientom naszej oferty i udzieleniu porady w dokonaniu właściwego wyboru. Cieszymy się, kiedy możemy spełnić oczekiwania osoby wybierającej się na wesołą uroczystość jak wesele, czy jubileusz, a także taką, która łączy się z emocjami, jak matura lub inny egzamin. Służymy pomocą także, kiedy potrzebny jest stosowny ubiór na okoliczność związaną z pożegnaniem bliskiej osoby.

W salonie MIRAND znajdziecie Państwo elegancką odzież damską i męską - szeroki wybór kreacji, sukienek, okryć wierzchnich, garniturów, koszul, płaszczy, dodatków do ubioru, a także garniturki dziecięce. Część bogatej oferty prezentujemy na zdjęciach. W imieniu personelu salonu MIRAND zapraszamy na zakupy.

 

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%