Zamknij
REKLAMA

Torba golfowa - jaka będzie funkcjonalna

00:00, 12.07.2021 | materiały partnera

Każda torba golfowa jest idealna, ale dla konkretnej grupy zawodników.

Czy zastanawiałeś się, dlaczego twoja torba golfowa jest niefunkcjonalna?

Torba golfowa nie spełnia swojego zadania, jeśli jej konstrukcja została zoptymalizowana pod innym kątem niż potrzeby gracza. Megapojemna torba turniejowa dla juniora będzie utrapieniem. Analogicznie torba golfowa typu pencil doprowadzi do rozpaczy zawodnika pakującego ekwipunek na ważne zawody.

Dlaczego torba golfowa może przestać być funkcjonalna

Jeżeli torba golfowa była noszona i stawiana a kupiłeś sobie wózek, to może się okazać, że dostęp do niektórych jej kieszeni stał się utrudniony.

Gdy posługiwałeś się torbą z topem na halfset a rozszerzyłeś swój ekwipunek do setu, obecna torba golfowa przestanie być funkcjonalna. Przygotuj się na to, że będziesz ją zmieniać wraz ze zwiększaniem ekwipunku.

5 pomysłów na to w czym może pomóc torba golfowa

Torba golfowa będzie idealna, gdy zaspokoi najważniejsze potrzeby. Mogą nimi być:

  • Lekkość - bardzo istotna z punktu widzenia juniora,
  • Łatwość wkładania do bagażnika samochodu - zwróć uwagę w którym miejscu torba golfowa ma uchwyty pozwalające na jej pewne podniesienie.
  • Wodoodporność - grać w golfa będziesz zapewne nie tylko przy idealnej pogodzie. Istnieją strefy klimatyczne, w których opady są intensywniejsze niż w Polsce. Torba golfowa musi ochronić zawartość wszystkich kieszeni przed zamoczeniem.
  • Liczba kieszeni - gdy każdy przedmiot będzie miał swoje miejsce łatwo będzie utrzymać porządek i chronić rzeczy przed obijaniem.
  • Personalizacja – na pewno zawsze weźmiesz swoją torbę, jeśli będzie ona różniła się od innych trwale naniesionym napisem lub logo.

Wyróżniamy torby golfowe na wózek i torby do golfa z nóżkami. Wszystkie dostępne są w ofercie sklepu BogiGolf.com.pl. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać torbę typu standbag lub carrybag. Wyróżniamy również nieco większe torby turniejowe, a dla lubiących podróże pokrowce podróżne.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%