Zamknij
REKLAMA

Podaruj trening pod choinkę! (zdjęcia)

10:12, 20.12.2021 | .

Zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś bliskiego?
Myślisz o zachęceniu go do zadbania o formę, a tym samym o zdrowie?
A może sam masz noworoczne postanowienie by bardziej o siebie dbać, zrzucić kilka kilogramów
i wyglądać jeszcze lepiej na następne lato?
Wybierz wyjątkowy voucher do Studia Treningu Personalnego Transformers w Lesznie.

W świątecznej ofercie do wyboru są miesięczne treningi personalne - 4, 8 lub 12. Jest również trening EMS - elektrostymulacji mięśniowej.

- To intensywny trening, który nie obciąża stawów. Sprawdzi się u osób po kontuzjach, z bólami kolan, łokci albo kręgosłupa. Jeśli nie ma przeciwwskazań, trening EMS jest formą rehabilitacji. To tylko 20 minut i raz w tygodniu. Mocno uderza w tkankę tłuszczową - zapewnia Tobiasz Dziurdziewski, szef Studia Treningu Personalnego Transformers.

W ofercie świątecznej - do 1 stycznia - są dostępne z 30 % rabatem.

- Co można dostać pod choinkę? Kolejne skarpetki, telefon, słuchawki czy kosmetyk? Może jednak lepiej podarować trening personalny. My nazywamy to "Rozdawaniem zdrowia".

Nie trzeba mieć obaw, że trening personalny będzie odbywał się w sali zatłoczonej ćwiczącymi. W Studio Treningu Personalnego Tranformers trenują wyłącznie osoby, które mają swojego trenera personalnego, który przez 60 minut treningu uwagę poświęca wyłącznie osobie ćwiczącej lub parze (taka opcja jest możliwa). Dzięki temu ewentualne nieprawidłowości w wykonywaniu ćwiczeń są na bieżąco korygowane. Co więcej, ustalony na początku treningów cel z każdą wizytą w Studiu Transformers jest bardziej osiągalny. Indywidualny program treningowy, koncentracja na wybranych partiach ciała, spalanie, rzeźba, regularne pomiary to przepis na sukces i wymarzoną sylwetkę.

Studio Transformers jest elastyczne w ustalaniu dni i godzin treningów, o których za każdym razem przypominać będą sms-y.

- Naszym klientom udostępniamy pierwszą w Polsce aplikację do prowadzenia planów treningowych w treningach personalnych. Umożliwia prześledzenie ćwiczeń wykonywanych przez klienta, obciążeń i liczby wykonanych powtórzeń. W łatwy sposób klient może sprawdzić zachodzące zmiany. To samo dotyczy pomiarów obwodów i analizy składu ciała, co przekłada się na lepsze efekty kształtowania sylwetki klienta.

O dobre efekty dba wykwalifikowany team. Każdy trener personalny ma swoją specjalizację - trening medyczny dla osób z kontuzjami czy zwyrodnieniami, trening dla kobiet przygotowujący je do porodu i pomocny w dojściu do formy po ciąży, trening budujący masę mięśniową i trening redukujący wagę. Uzupełnieniem jest konsultacja z dietetykiem, który na nasze życzenie może ułożyć indywidualną dietę czy polecić suplementy.

Najważniejsze, że Transformers to coś więcej niż kolejna siłownia - cechuje ją niepowtarzalna atmosfera, otwartość trenerów, nowoczesność. To miejsce, gdzie z czasem treningi stają się spotkaniem z przyjaciółmi, którym zależy na Tobie i Twoim zdrowiu.

Transformers Trening & Dieta
Leszno, ul. Ofiar Katynia 7 
tel. 695 511 188
Więcej informacji tutaj
oraz na FB.

 

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%