Zamknij
REKLAMA

Kto widział zaginionego Roberta Stasiaka? Policja liczy na pomoc w jego odnalezieniu

11:39, 16.10.2020 | J.W. Fot. KMP Leszno
Skomentuj
REKLAMA

Leszczyńska policja poszukuje zaginionego Roberta Stasiaka, mieszkańca Leszna. Liczy na to, że w jego odnalezieniu pomogą mieszkańcy.

Komenda policji w Lesznie została powiadomiona o zaginięciu 54-letniego Roberta Stasiaka w dniu 5 października. Ostatni kontakt z zaginionym jego rodzina miała w dniu 5 września. Od tego czasu mężczyzna nie dał znaku życia.

Rysopis mężczyzny: wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy dłuższe szpakowate, oczy piwne, nos podłużny krzywy, uszy odstające, widoczne braki w uzębieniu. Znaki szczególne to tatuaże: napis ,,Iwona'' na lewym przedramieniu, wizerunek Jezusa na lewej piersi, wizerunek śmierci z kosą na prawej piersi, znak tribal na prawym barku, znak tribal nad kostką prawej nogi.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionego lub mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 112 lub z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lesznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 pod numerem 47 77 31 2 60.

(J.W. Fot. KMP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JanekDzbanekJanekDzbanek

1 1

Profesjonalna policja prosi o pomoc przypadkowe osoby ,zatrudnijcie prywatnych detektywów to go znajdą wiadomo usługa kosztuje ,ale ludzkie zdrowie jest bezcenne 17:26, 16.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA