Zamknij

Uwaga kierowcy w Lesznie: nie będzie prądu, ruchem kierować będą policjanci

lm, Fot. L. Matuszewska 19:00, 20.07.2025 Aktualizacja: 14:02, 21.07.2025
Skomentuj

We wtorek, 22 lipca w godzinach 8-15 nie będzie prądu przy Alejach Zygmunta Krasińskiego w Lesznie. 

O przerwie w dostawach energii poinformowała Spółka Enea Operator Sp. z o.o.. Prądu nie będzie na całej długości ulicy, a to spowoduje utrudnienia także dla kierowców. nieczynne będą bowiem sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach, w tym na największym przy wiadukcie i Szkole Podstawowej nr 1.

- Miejski Zarząd Dróg w Lesznie zwrócił się z prośbą o kierowanie ruchem drogowym przez funkcjonariuszy Policji w czasie planowanego wyłączenia prądu w godzinach szczytu komunikacyjnego na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z Alejami Zygmunta Krasińskiego i ulicą Cypriana Kamila Norwida w Lesznie - czytamy w komunikacie, jaki otrzymaliśmy z Gabinetu Prezydenta Leszna.  

- Prosimy wszystkich uczestników ruchu o stosowanie się do poleceń służb i szczególną ostrożność, zwłaszcza na tym uczęszczanym skrzyżowaniu - apelują urzędnicy. 

[REAKCJA_LAPKI]76983[/REAKCJA_LAPKI]

[ZT]76971[/ZT]

[ZT]76974[/ZT]

[ZT]76966[/ZT]

 

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%