Dobiegła końca kolejna edycja Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki im. Zbigniewa Białasa. Triumfatorów poznaliśmy w sobotę.
Finałowe mecze odbyły się w hali Trapez noszącej imię zmarłego przed kliku laty Zbyszka Białasa. Zgromadziły one na widowni liczną rzeszę fanów.
Zaczęło się od pojedynku o 7. miejsce, w którym 4Basket Gostyń pokonał TKKF Leszczynko 47:43. W starciu o 5. lokatę ekipa Senior Warta Śrem uległa Gemini Głogów 41:51. Mecz o 3. miejsce w lidze zakończył się triumfem Pompaksu Basketball Teamu, który pokonał Oldboys Obrę Kościan 56:34. W wielkim finale drużyna CR24 okazała się lepsza do Pustynnych Jastrzębi, wygrywając 51:44. Tym samym zwycięzcy rozgrywek powtórzyli osiągnięcie z dwóch poprzednich sezonów.
Królem strzelców został Przemysław Matuszewski, który uzyskał 165 punktów, a tytuł MVP finału przypadł Ani Matuszewskiej. Gratulujemy.
(ceg), Fot. E. Baldys
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz