Bardzo trudny mecz graczy GI Malepszy Arth Soft Leszno

19:55, 28.09.2024 ceg. Fot. Archiwum Aktualizacja: 20:01, 28.09.2024

Po długiej przerwie spowodowanej mistrzostwami świata do walki o ligowe punkty wrócili futsalowcy GI Malepszy Arth Soft Leszno.

Dla leszczyńskiej drużyny, sobotni mecz w Trapezie z We-Metem Kamienica Królewska był trzecim w obecnych rozgrywkach. Zaczął się źle dla gospodarzy, którzy stracili bramkę już 23. sekundzie. W 4. minucie wyrównał Adrian Skrzypek, a chwilę później podwyższył Kacper Konopacki. Rywale doprowadzili do remisu w 15. minucie i do przerwy mieliśmy wynik 2:2.

Po zmianie stron trzecią bramkę dla gospodarzy uzyskał Daniel Gallego Garcia. Goście szybko umieścili piłkę w bramce naszych futsalowców i znów mieliśmy remis. Na chwilę, gdyż czwarte trafienie dla GI Malepszy Arth Soft Leszno zanotował Albert Betowski. Było to w 32. minucie spotkania. Więcej goli już nie oglądaliśmy w Trapezie i komplet "oczek" pozostał w Lesznie - było 4:3 dla podopiecznych Tomasza Trznadla.