Sport

Zamknij

Kolejny żużlowiec Fogo Unii Leszno trafił na wypożyczenie

ceg. Fot. Unia Leszno - Facebook 17:50, 23.06.2026 Aktualizacja: 17:53, 23.06.2026
Skomentuj Kolejny żużlowiec Fogo Unii Leszno trafił na wypożyczenie

Fogo Unia Leszno wypożyczyła kolejnego swojego juniora do innego klubu.

Kuba Wojtyńka, bo o nim mowa, najbliższy okres spędzi na wypożyczeniu w zespole Ultraput Omega Gniezno, występującym w Krajowej Lidze Żużlowej. 

Dla juniora "Byków" będzie to kolejny ważny etap w sportowej karierze. Regularne starty w barwach gnieźnieńskiego zespołu pozwolą mu zdobywać cenne doświadczenie oraz rozwijać swoje umiejętności na ligowych torach.

::news{"type":"see-also","item":"88070"}

::news{"type":"see-also","item":"88067"}

::news{"type":"see-also","item":"88094"}

 

(ceg. Fot. Unia Leszno - Facebook)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%