Zamknij
REKLAMA

Karaoke w centrum Leszna. To nowa propozycja na spędzanie wakacji w mieście. Są pierwsi zadowoleni (zdjęcia)

07:34, 04.07.2020 | jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek
Skomentuj
REKLAMA

Spółdzielnia Socjalna Kuba-Bart co piątek zaprasza do Pira-Groty, która od godziny 16 zamienia się w scenę dla tych, którzy lubią śpiewać.

To pomysł na wakacje, głównie adresowany do seniorów. Nazwano go "Muzyczna odnowa".

- W ramach konkursu mikrodotacji Inicjatywa dla Leszna otrzymaliśmy dofinansowanie 4000 złotych przyznane nam przez Centrum PISOP i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - wyjaśnił Krzysztof Kubiak, prezes spółdzielni Kuba-Bart. - Seniorów, ale nie tylko, zapraszamy co piątek do Pira-Groty przy ulicy Leszczyńskich, zawsze od godziny 16. Można pośpiewać, posłuchać muzyki, samemu zaproponować utwór, którego chciałoby się posłuchać. 

Muzyczną oprawę zapewnia Ryszard Jaśkowiak.

Do tego jest kawa i herbata. Można również przynieść własny napój i w Pira-Grocie dodać mu energetycznych mocy, które mają właściwości zdrowotne.

Udział w karaoke jest bezpłatny, ale ze względu na wymogi sanitarne, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy wcześniej zgłosić chęć udziału w imprezie.

W inauguracyjnym karaoke w Pira-Grocie przy ul. Leszczyńskich udział wzięli członkowie Stowarzyszenia Echo i Stowarzyszenia Wygraj Siebie.

(jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ElizaEliza

0 0

Pięknie..... , ale co tam robią dzieci? 22:55, 04.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz